ח"כ גפני: "יש נתק ביני לבין יהב"(הקלטה)

ח"כ משה גפני הסביר מדוע החליט לצאת בגלוי נגד ראש עיריית חיפה יונה יהב בפרשת זיהום האוויר במפרץ חיפה – וכיצד זה קשור לסירובו של יהב לכבד הסכמים מול 'דגל התורה'. {האזינו}

ח"כ משה גפני הסביר מדוע החליט לצאת בגלוי נגד ראש עיריית חיפה יונה יהב בפרשת זיהום האוויר במפרץ חיפה – וכיצד זה קשור לסירובו של יהב לכבד הסכמים מול 'דגל התורה'.

במהלך השבוע שעבר יצא גפני במתקפה חזיתית בדיון בועדה לביקורת המדינה נגד יונה יהב, גפני האשים את יהב בזיהום האוויר במפרץ: "מי שאשם בבעיה הוא מי שאשר את הצפיפות הזאת של מפעלים והקמתם, אני מאשים את עיריית חיפה וראש העיר והם אלה שצריכים לתת את הדין ולקחת אחריות". אמר גפני.

בראיון לרדיו חיפה ביום שישי הסביר גפני מדוע החליט דווקא השבוע להאשים את העירייה ועומד בראשה, "אני עוסק עשרות שנים בזיהום בעיר חיפה, בעבר היה לי מחויבות אישית כלפי יונה יהב והייתי יכול לפתור דברים בשקט מול שר הבריאות".

"היום", הוסיף גפני, אין מחויבות כלפיו בשל כך שאינו מקיים את הסכם הרוטציה מול 'דגל התורה' במינויו של חבר המועצה מיכי אלפר לתפקיד הסגן, ולכן הדיבורים נהיו פומביים, בעבר הייתי מדבר עם יהב בשקט, היום יש נתק מולו – ואני צריך לדבר בוועדות בכנסת, אני חייב לעשות זאת בדרכים הללו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.