גפני לאדלשטיין: ביהכ"ס במשכן צר מלהכיל את המתפפלים"

ח"כ משה גפני שיגר מכתב ליו"ר הכנסת ובו דרישה להרחיב את ביהכ"ס במשכן. "הנני לבקש כי תפעל להקצאת אולם רחב יותר לבית הכנסת אשר יכבד את הציבור הרב בלע"ה, ויכבד את הכנסת", כתב גפני

הבוקר שיגר ח"כ משה גפני מכתב ליו"ר הכנסת יולי אדלשטין בדרישה להקצות אולם גדול יותר עבור בית הכנסת במשכן .במכתב ששיגר ח"כ גפני אל יו"ר הכנסת, כתב גפני כי בית הכנסת הממוקם בקומת הסיעות בבניין הכנסת, הינו קטן מדי, והוא צר מלהכיל את המתפללים הרבים המגיעים מידי יום לתפילות הקבועות, ומשכך יש למצוא מקום רחב יותר עבור בית הכנסת. גפני ציין כי הקצאת המקום ניתנה לאחר פנייתו ופניית חכי"ם נוספים בקדנציות הקודמות, אך כיום בית הכנסת צר מלהכיל את כמות המתפללים הרבה.

גפני הוסיף במכתבו ליו"ר הכנסת כי "ביום שגרתי רגיל – המסדרון בקומת הסיעות מלא במתפללים בשעת התפילות בבית הכנסת – ובאופן לא מכובד ולא ראוי". גפני מציין את העובדה כי "אין בבנייני הכנסת – לאחר השלמת האגף החדש, ישיבה, דיון, אסיפה וכד' שהכנסת לא מעמידה לצורך כך חדר ישיבות, אולם אסיפות רחב וכן הלאה. בשם המתפללים הרבים מבין עובדי הכנסת, חבריה, אורחיה הקבועים והאורחים הרבים הבאים כל העת לכנסת ונכנסים לתפילות בבית הכנסת, הנני לבקש כי תפעל להקצאת אולם רחב יותר לבית הכנסת אשר יכבד את הציבור הרב בלע"ה, ויכבד את הכנסת".

231 (1)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.