גפני לא חוזר בו: "יועצי ברקת ויהב בוגדים, בזים לגדולי ישראל תאבי בצע כסף"

יו"ר וועדת הכספים ח"כ משה גפני עומד על שלו וממשיך במתקפה החריפה נגד היועצים החרדים לראשי הערים החילוניים, בראיון ל'קול חי' הערב אמר גפני: "אין לי דבר נגד יועצים המתפרנסים ומסייעים ליהדות החרדית, יש לי בעיה עם יועצים שפוגעים ביהדות החרדית ובזים לגדולי ישראל בשביל בצע כסף"

יו"ר וועדת הכספים ח"כ משה גפני עומד על שלו וממשיך במתקפה החריפה נגד היועצים החרדים לראשי הערים החילוניים, בראיון ל'קול חי' הערב אמר גפני: "אין לי דבר נגד יועצים המתפרנסים ומסייעים ליהדות החרדית, יש לי בעיה עם יועצים שפוגעים ביהדות החרדית ובזים לגדולי ישראל בשביל בצע כסף".

ח"כ גפני הוסיף לתקוף הערב את יועצי התקשורת במגזר החרדי המועסקים על ידי ראשי ערים מעורבות דוגמת ירושלים וחיפה שם מתגורר ציבור חרדי גדול. לטענת גפני וחברי מועצה חרדיים בירושלים ובחיפה, היועצים החרדים מטרפדים לא אחת את האינטרס החרדי למען משכורתם המשולמת על ידי ראשי הערים.

"לא פתחתי במתקפה נגד יועצים, יועץ לראש עיר או ח"כ או איש שנושא בתפקיד זה לא דבר פסול אם הוא הולך לפי הקו של היהדות החרדית ברגע שזה המצב אין לי דבר נגד יועץ שמתפרנס ומסייע ליהדות החרדית". פתח גפני את דבריו.

"במקרים שעליהם דובר, יושבים אנשים כביכול חרדים נראים חרדים ופוגעים ביהדות החרדית באופן הכי חמור שיכול להיות, בירושלים יושב בן אדם שחונך בישיבות, הבסיס שעליו קיים אדם חרדי הוא ציות לגדולי התורה מועצת גדולי התורה החליטה ללכת עם משה ליאון, אך האיש (אברימי קרויזר) נותן לו (לניר ברקת) עצות איך להילחם נגד אלה שנשמעים לגדולי התורה, יום יום שעה שעה בכל מקרה הוא נותן לו עצות ומסביר לו שלא נורא מה שהוא מחלן את ירושלים".

גפני הסביר את העובדה ש'יהדות התורה' יושבת בקואליציה למרות חילון ירושלים ע"י ניר ברקת: "אנחנו יושבים בקואליציה שלו על דעת גדולי ישראל, בניגוד לבן אדם שהולך על דעת עצמו מבלי לשמוע את גדולי התורה, לאחר שברקת נבחר הלכנו לשאול אם להצטרף לקואליציה ההחלטה הייתה שמצטרפים לקואליציה, המצב בירושלים הולך ונהיה רע, הוא מצטייר כאדם חרדי נראה כמי שלמד בישיבות אך עושה מעשה זמרי ומקבל שכר כפנחס".

גפני הוסיף לתקוף: "יש אנשים שמפחדים ממנו כי הוא יכול להזיק אני אומר את האמת הוא נמצא שם עם אג'נדה של יריבות לעולם התורה, זאת המציאות יש לי הוכחות לעובדה שהוא עושה נזק בל יתואר, זה פרנסה? זה בצע כסף! תשאל את תושבי בית וגן וקרית יובל תושבי השכונות החרדיות כמה נזק עושה להם ראש העיר לא מבין איך הוא לא מתבייש לעמוד לידו? איש עם תאווה לכסף, לכבוד ולשלטון לא המצאתי את זה".

"ברקת עושה מאמצים להתקרב ליהדות החרדית, לברקת יש אג'נדה שבית ספר חילוני שמתפנה לא עובר לידיים חרדיות, חרדי למרות שלילדים אין מבנה, אי אפשר לחנך את הילדות בבית וגן הבית ספר מפוצץ עולה על גדותיו, אך הוא לא מסכים שיהיה בקריית יובל בניין לבית ספר חרדי הוא מכניס לשם מוסדות שאינם מתאימים לשכונה העיקר לא לתת לבית ספר חרדי שטח".

"היועץ יושב לידו מוחא לו כפיים משתף אתו פעולה מנסה לארגון ביהדות החרדית חרב איש ברעהו עושה נזק לברקת עצמו לא המצאתי את זה אני טוען כל הזמן זה לא נולד באיזה בוקר, אותו דבר בחיפה יהב מתנכל ליהדות החרדית יושבים לידו יועצים שמנסים להגיד לו אין לך מה לדאוג ויעצו לו אתה לא חייב לכבד את ההסכם עם יהדות התורה הם בגדר בוגדים זה נורא ואיום".

גפני סיים את דבריו: " אני נמצא בכפיפות לגדולי התורה, ברגע שהוא נראה כמו חרדי והוא בז לגדולי התורה ועושה מה שהוא רוצה זאת בגידה, לנציגים החרדים יש רבנים ומורי הוראה מה שהם עושים הם צריכים להישמע לגדולי התורה, אך ליועצים אין".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל היועצים ה"חרדיים" המגיבים, מהתגובה שלכם ראוים את המצב הנפשי שלכם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גפני מדבר בצורה מבזה ומשפילה.
  בושה שככה מדברים נציגינו

  מנחם |
  הגב
 3. גפני הקשקשן תבין שנגמרה הדיקטטורה שלך.
  הולך וצועק מעל כל במה ציבורית, אפילו גואטה יותר מכובד ממך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב