"שישאל את לפיד איך אנחנו כאופוזיציה"

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ממשיך לךהסתער על המאבק בחיפה ומאיים מפורשות נגד ראש העיר יהב בעקבות אי כיבוד ההסכם הקואליציוני: "אני לא מציע לו לבחון אותנו". {גפני נגד יהב}

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ממשיך לךהסתער על המאבק בחיפה ומאיים מפורשות נגד ראש העיר יהב בעקבות אי כיבוד ההסכם הקואליציוני: "אני לא מציע לו לבחון אותנו".

בראיון ל'קול חי' סיפר גפני כי ראש העיר יונה יהב ורעייתו ביקרו אצלו אמש בלשכה בכנסת בהפתעה: "אמרתי לו את מה שאני חושב, אמרתי לו שעם כל העשייה שלו ושיתוף הפעולה במשך השנים, הוא יוכתם יותר מכל אחד במערכת הפוליטית לאחר שהוא לא כיבד הסכם שהוא חתום עליו".

גפני איים: "הוא יקבל אותנו כאופוזיציה ממש, היינו שותפים הוא לא יכול לבוא אחרי שהוא נבחר ולומר אני לא רוצה את מיכי אלפר שהוא נציג יוצא מן הכלל, לא מוצא חן בעיניו של יהב? זו בעיה שלו! הוא לא יכול להפר הסכם".

לטענת גפני יהב בחר שלא למנות את אלפר למרות האפשרות להדיחו בכל עת: "בגלל זה אם אלפר יעשה פעולות סותרות להסכם הקואליציוני תמיד הוא יכול לפטר אותו ולהוריד לו את הסמכויות".

"אמרתי לו אתה מכתים את השם שלך, אם הוא יתמיד בעקשנותו – אני לא מציע לו לבחון אותנו באופוזיציה שישאל את יאיר לפיד איך זה שיהדות התורה באופוזיציה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.