גפני הוקלט מאיים על רה"מ: "חייו לא יהיו חיים"

ח"כ משה גפני מאיים: אם נתניהו לא ייפגש עם רבני הערים – "חייו אינם חיים מבחינה פוליטית" – כך חושף עקיבא וייס בכאן. גפני: "אף סרטון לא יהרוס את היחסים הטובים ביני לבין רה"מ"

לקראת בחירות? המתיחות בין החרדים לראש הממשלה עולה שלב. ח"כ גפני תועד תוקף את נתניהו בגלל תלונות של רבנים על כך שלא הצליחו להיפגש עם רה"מ. "חייו אינם חיים מבחינה פוליטית", תקף גפני. "רבני ערים מתלוננים על שכר נמוך". גפני איים שיעצור תקציבים בוועדת הכספים

רק בשבוע שעבר גפני מתח עליו ביקורת על רקע העבודות על גשר יהודית מעל נתיבי איילון. "אנחנו יודעים שאת נתיבי איילון סוגרים, ואני אומר את זה גם לראש הממשלה, שלפני שהוא עלה על המטוס אמר שאי אפשר לסגור את נתיבי איילון. הוא כנראה לא כל כך מודע למה שקורה במדינה", אמר יו"ר ועדת הכספים.

לדבריו, "סגרו לא מזמן את נתיבי איילון על מצעד. סגרו אותם גם על תחרות ספורטיבית, ולא רק אותם אלא גם כבישים מרכזיים אחרים ואף אחד לא דיבר מילה. גם כאן לא חייבים להפוך את העולם כדי שיעשו את העבודה בשבת".

מלשכת יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני נמסר: כי הקשר בינו לבין ראש הממשלה חזק, ושיתוף הפעולה ביניהם פורה ומצוין בכל התחומים, וגם עם הרבנים, ואף סרטון אקראי וקצרצר שנשלף מתוך נאום של למעלה משעה, לא ישנה זאת. ח"כ גפני מכבד את ראש הממשלה ושיתוף הפעולה ביניהם יימשך.

צפו בדיווח

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.