גפני מגיב לסרטון נגד נתניהו: "סרטון ערוך, רמה נמוכה"

אחרי הסערה שעוררו אמש דבריו שפורסמו ב'כאן' בהם איים על ראש הממשלה נתניהו, גפני מגיב: "אחד העיתונאים דואג להוציא סרטונים ערוכים ולא אומר אמת"

בראיון לרדיו 'קול חי' הגיב הבוקר ח"כ משה גפני לסערה שעוררו אמש דבריו שפורסמו ב'כאן' בהם איים על ראש הממשלה נתניהו, ואמר: "אחד העיתונאים דואג להוציא סרטונים ערוכים ולא אומר אמת. יחסיי עם נתניהו מצוינים".

כזכור, אמש פורסם ב'כאן' כי ח"כ גפני תועד תוקף את נתניהו בגלל תלונות של רבנים על כך שלא הצליחו להיפגש עם רה"מ. "חייו אינם חיים מבחינה פוליטית", תקף גפני. "רבני ערים מתלוננים על שכר נמוך". גפני איים שיעצור תקציבים בוועדת הכספים.

רק בשבוע שעבר גפני מתח עליו ביקורת על רקע העבודות על גשר יהודית מעל נתיבי איילון. "אנחנו יודעים שאת נתיבי איילון סוגרים, ואני אומר את זה גם לראש הממשלה, שלפני שהוא עלה על המטוס אמר שאי אפשר לסגור את נתיבי איילון. הוא כנראה לא כל כך מודע למה שקורה במדינה", אמר יו"ר ועדת הכספים. "סגרו לא מזמן את נתיבי איילון על מצעד. סגרו אותם גם על תחרות ספורטיבית, ולא רק אותם אלא גם כבישים מרכזיים אחרים ואף אחד לא דיבר מילה. גם כאן לא חייבים להפוך את העולם כדי שיעשו את העבודה בשבת".

היום הגיב גפני לסערות שחוללו דבריו ואמר: "אני מהיום אעשה מה שלא עשיתי עד היום ואפרסם הכחשה בכל פעם שעיתונאי יקח חצי משפט שאין לו קשר למה שבאמת נאמר. זה רמה נמוכה".

בדבריו התייחס גם לבחירות המקומיות ואמר: "אחרי החגים יהיו בשורות בנושא המונציפלי".

על חוק הגיוס דווקא גיבה את נתניהו ואמר: "נתניהו לא עוצר את חוק הגיוס להיפך הוא נותן לנו גיבוי מוחלט. הוא לא הורה לאמסלם לעצור דיונים, הבעיה היא אצלינו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.