"אני לא שמאלן, יש לנו עסק עם צמאי דם"(וידאו)

יו"ר 'דגל התורה' שנמנע מלהתערב בנושאים המדיניים התארח בכנס הרצליה ועקץ את נתניהו: "הכי חשוב זה לדבר עם אובמה"

ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים התארח בכנס הרצליה ואמר כי "לא ייתכן שיש אנשים מעטים שקיבלו את כל משאבי הטבע עם פטורים ממיסים ורוב האנשים משלמים מיסי גבוהים".

"ההיסטוריה בעולם מלמדת כי מלחמות האזרחים קרו כשהיה פער מעמדות. אני לא מדבר על מצב כזה כאן אבל חייבים ללמוד מההיסטוריה, פערים גדולים יכולים להביא לאסון", הוסיף גפני

גפני - צילם הבינתחומי הרצליה

"כתוב שהעם היהודי 'עם קשה עורף' ו'עם חכם ונבון', מה הסתירה? אנחנו קשה עורף כי אנחנו דבקים באמונתנו וצדקת הדרך – הגולן שלנו יהודה ושומרון שלנו ארץ ישראל שלנו, אבל אנחנו גם עם חכם ונבון ומסתכלים על מה שקורה בעולם אנחנו צריכים את ארצות הברית ואת הידידות אתה זה דבר בעל חשיבות אסטרטגית. קורה מצב שבו כל יום יכול להיות מצב שחבורה מופקרת כמו דאע'ש שיכולים להגיע לגבולנו הצפוני ולא יודעים מה ילד יום פעם היה לנו עסק עם מנהיגים רעים לא מוסריים, אבל עסק עם דיון על השולחן או מתחת השולחן היום יש לנו עסק עם מופקרים צמאי דם שטובחים בעמים שלהם דווקא בימים האלה אנחנו צריכים את העולם". אמר גפני.

צפו בנאום המלא

[vimeo 130018336 w=678 h=339]

גפני הוסיף: "אני בעד קידום תהליך מדיני גם אם מישהו יבוא ויאמר אין עם מי לדבר, אין דבר כזה לא לשבת ליד שולחן הדיונים. חז"ל קבעו 'עשיו שונא ליעקב'. לא נוכל לרקוד עם השכנים שלנו לא נגיע למצב שנחיה אחד עם השני בשלום ורעות, אבל להגיד שאנחנו צודקים ולחטוף חרמות לא בא בחשבון".

גפני סיפר: "אמרתי לנתניהו הדבר הכי חשוב זה לדבר עם אובמה לא להגיד אנחנו צודקים אין מציאות כזו. העולם מונע מאינטרסים ושנאת ישראל אבל העולם מונע עם דעת הקהל. ואם נתנהג בחכמה וניזום תהליכים מצד אחד להיזהר מהשכנים שלנו שהפכו להיות מופקרים אנחנו צריכים לדבר עם העולם ולקדם תהליך מדיני".

גפני - צילם הבינתחומי הרצליה

אני לא שמאלן בדעותיי לא אומר שצריך להחזיר שטחים בארץ ישראל אבל צריך לקדם תהליך מדיני .אנחנו מכבדים האחד את השני סביבינו יש מצב של אנשים שהם חיות אדם שעושים דברים שבן אנוש לא יכול להכיל את הדברים החמורים אנחנו נתמודד עם זה וננצח במלחמה הזו, אוי לנו אם ננצח את החיזבאללה ואת דאעש – ובתוכנו יהיה פער כזה גדול. מה שנשאר לי לעשות – לטפל בעניין של ועדת הכספים ובעניין של הפערים, הכי חשוב להתפלל בשביל כולנו". סיים גפני.

גפני - צילם הבינתחומי הרצליה

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הימנים לא רוצים לשמוע, יגידו גם על גפני שהוא בוגד. רק כאשר יקבלו בעיטה כואבת מארצות הברית ואירופה יבינו כמה ישראל תלויה בקשרים עם המדינות האחרות. מטוסי הקרב שלנו , הצוללות, היצוא שלנו – תלויים כולם ביחסים טובים עם העולם. לא רוצים להבין? תבינו בדרך הקשה.

  בני |
  הגב
 2. גפני חוץ מקומץ ליטאים חשוכים וסתומים שמצביעים לך כמו קופים אינך מענין אף אחד
  שמים עליך קצוץ צבוע אחד
  אתה שמאלני ימיני ערבי כוזרי כורדי ממש אתה מענין החתולה של הכנסיה הבפטיסטית

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מעטים קיבלו את כל משאבי הטבע, פטורים ממיסים…
  ההורים עובדים ולא מצליחים לתת לילדיהם את המינימום הנדרש.

  שכר מינימום, אמור לבטא שם לשכר המבטיח חיים בכבוד. קיום ראוי. מינימלי.
  אבל את השם הזה ביזו עם לעג לרש. עבדים ולא עובדים. עובדים עניים.

  זאת חרפת ישראל.

  חייבת להיות פה מהפיכה חברתית!
  לא תהיה, תגיע ההפיכה החברתית. כי בסוף חבית אבק השריפה תתפוצץ ולהרוס הבניין כולו.

  מי שעומד מאחורי, לפני ומצדדי הוא העומד |
  הגב
 4. עשיו? מה, הם לא ישמעאלים, החבר'ס סביבינו?
  וואלה?

  מי שעומד מאחורי, לפני ומצדדי הוא העומד |
  הגב