גפני: "פרוש לא ימנע ממני להביע את עמדתי"

יו"ר ועדת הכספים ח׳כ גפני, מסיר את הכפפות, ומשיב מלחמה לביקורת של מאיר פרוש על דבריו בועידת השלום. צפו

הקרבות הפנימיים חוזרים ליהדות התורה: יו"ר ועדת הכספים ח׳כ משה גפני, מסיר את הכפפות, ומשיב מלחמה לביקורת של מאיר פרוש על דבריו בועידת השלום.

"זה חוזר על עצמו פעם אחר פעם", פותח גפני שנראה נסער במיוחד, "חבר הכנסת פרוש מעביר ביקורת על מה שאני אומר, אני מביא את משנתה של דגל התורה והרב שך", מבהיר גפני, ועוקץ את עמיתו למפלגה,"הוא לא שמע את הנאום, הוא אמר דברים שלא היו ולא נבראו".

כאן פונה גפני לדבר על הנאום, ומדגיש: "אמרתי שלקיבוצי השמאל אין זכות להיות על אדמות יהודיות ללא התורה, לומר את זה במעוזי השמאל,לדבר נגד הרפורמים, ועוד אחר כך הוא מעביר עלי ביקורת, תגמר התופעה הזאת, אם הוא לא יודע לדבר שלא ידבר!", מטיח גפני בעמיתו למפלגה.

אתמול, הגיב חבר הכנסת מאיר פרוש על דבריו של  גפני בועידת השלום של 'הארץ' : "אולי גפני הגיע אחרי הפלסטינים", הגיב פרוש, "אני נמצא כאן שמונה דורות. כל ההתחבקות עם השמאל היא תמוהה, מרגיזה ואין בה כל תועלת. אמרתי לו את זה כבר בישיבת סיעה לפני שבוע. ובכלל יחס חיובי יותר למדינת ישראל ולציונות. המבגרים שבהם גם שירתו בצבא, כמו מרבית חברי הכנסת של ש"ס.

אתמול פורסם, כי  יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני (יהדות התורה), הביע אמש (ב') בוועידת ישראל לשלום של 'הארץ' תמיכה בהסדר עם הפלסטינים. "אני לא אוהב את החקיקה שהממשלה הזו מביאה בכל מני נושאים ימניים. אם הייתי יכול הייתי מתנגד", הבהיר גפני.

"הדבר הראשון החשוב הוא שמדינת ישראל תהיה מדינה יהודית, אחרת אין לנו זכות לנהל משאים ומתנים עם הפלסטינים – הם היו פה לפנינו, אנחנו הוצאנו אותם מפה", הוסיף יו"ר ועדת הכספים, "אבל אם אין לנו את הזכות ההיסטורית שיש לעם היהודי כאן אין לנו זכויות.

גפני הסביר שהסיבה שהוא לא מקדם מהלכים מדיניים בכנסת היא שהשמאל לא תומך בו בנושא המאבק ברפורמים. "עם רפורמים אני לא יושב, רפורמים זו הפגיעה הקשה ביותר בעם היהודי. אין לי את הברית, אין לי מי שיגיד 'בדברים שחשובים לך אנחנו איתך באש ובמים'".

"אני אומר את דעתי לנתניהו, גם במליאת הכנסת. אני לא שמאלני, אני מתנהל בשכל. בנושא המדיני אני קרוב לשמאל", דברי גפני.

בנושא הפגנות החרדים נגד הגיוס, גפני טען שההפגנות מכוונות אליו ואל חברי מפלגתו. "אני חלק מהממסד, חלק מהמערכת. הם רוצים שלא נהיה שם. אני הראשון במליאת הכנסת שגיניתי את אלה שנסעו לאיראן. אז מה אם הם נראים כמוני? אנשים צריכים לעשות את ההבחנה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה כך

    אם "הרב" גפני טוען ש- הערבים היו כאן לפנינו – הריהו _כופר_גמור_ בתורת בורא עולם.!!!. ואולי… שמא הוא עצמו מוכיח שבמקור הוא לא מעם ישראל… ומי באמת יודע מאיזה מוצא הוא ??? = _פיו_ענה_בו_ !!!!!!! ועליו נאמר אפילו בפתחו של גיהינים…

    למה מדבר שטיות |
    הגב