גפני נגד צביקה כהן וחיים אפשטיין: "משתפי פעולה" (וידאו)

מתקפה יוצאת דופן בחריפותה של ח"כ משה גפני כנגד אנשי 'בני תורה': "שעיה ויין נתן גן לחילונים". צפו

אחרי המתקפה של ח"כ אשר כנגד ראש עיריית ירושלים, מגיע תורם של אנשי 'בני תורה': בסיום הסיור שערכו חברי הכנסת של דגל התורה במוסדות החינוך החרדיים בעיר, הפנה ח"כ משה גפני אצבע מאשימה כלפי אנשי 'בני תורה' בכל הקשור להתעמרות העירייה באוכלוסיה החרדית בשכונות המעורבות.

"לא ראיתי אף פעם בחיים שלי דבר כזה, אין מדינת עולם שלישי שתחזיק ילדים בצורה בה ראינו שם בגנים ובמוסדות החינוך שביקרנו…אין דבר כזה שנראה מעון מסודר שכזה שאין לו שום בעיה שמוציאים לו צו סגירה. יש לפעמים שטוענים שיש בעיות בטיחותיות וכדומה, אבל פה אין שום בעיה. פה מוציאים צו סגירה כדי שמאה משפחות יישארו עם הילדים שלהם, שלא יהיה להם פתרון".

גפני הוסיף: "קריית יובל היא האג'נדה של ראש העיר. הוא אמר שהחרדים יגורו בגטאות שלהם, בשכונות שלהם, וקרית יובל שכונה חילונית שבה לא תקבלו כלום. לא יעזור צביקה כהן ולא חיים אפשטיין. כל המשתפי פעולה האלה, לא יעזור כלום. פשוט לא יעזור. זאת האג'נדה שלו, הוא עומד על זה וכל הדברים שהם יכולים לדבר ברדיו, הם יכולים לדבר עד מחר".

"כאן ראינו בעיניים את התוצאה של המדיניות של ניר ברקת שהיא 'חרדים לא יגורו בשכונות מעורבות ולא יגורו בקריית יובל', למה אין אישור למעון הזה? מה פה לא בסדר? זה נראה מעון של צפון ת"א. למה ילדים צריכים ללמוד בחיידר עם אבנים? גם החיידר האשכנזי וגם הספרדי?

את דבריו סיים גפני בהתקפה ישירה על אנשי 'בני תורה': "למה בגנים שבהם היינו, כשרוצים לחלק גן לשניים, בונים קיר ומפרידים באמצע. בשנה הבאה יצטרכו עוד 2 גנים…אז יחלקו גם את שניהם, כשבגן הצמוד לו הוא גן חילוני ששעיה וויין נתן אותו לחילונים".

"פה מחלקים גן של ילדים חרדים לשניים ושם שעייה וויין העוזר של חיים אפשטיין נתן את הגן השני לחילונים. לא ראינו דבר כזה"

צפו בדברים החריפים של גפני הבוקר
[alooma ref="f892063ff8ac1391d0530293ab41e3c5.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פושעים מכרו את ירושלים בשביל פרסומת בעיתון.!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל כך הרבה כח יש לעוזר של חבר מועצה?
  איפה כל הכח העצום הזה של העוזרים של דגל?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. חשבתי לגפני יש רק חשבון עם אפשטיין…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב