גפני על נתניהו: "צריך לשלם בראשו הפוליטי" (הקלטה)

ח"כ משה גפני תקף בחריפות את שר התקשורת, הלא הוא ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע המשבר בדואר ישראל, ואמר כי במדינה מתוקנת מישהו היה משלם בראשו הפוליטי, הדבר הזה עובר את כל גבולות הטעם הטוב. {משבר הדואר}

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני תקף בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו המכהן במקביל גם כשר התקשורת, ועל רקע המשבר בדואר ישראל כאשר השירות שלהם לקוי מאוד, ואמר כי במדינה מתוקנת, מישהו היה משלם על כך בראשו הפוליטי.

בראיון לרינו צרור בגלי צה"ל סיפר גפני על עיסוק ועדת הכספים של הכנסת במשבר החמור בדואר ישראל. לדברי גפני, "אנחנו נמצאים במדינה מודרנית ומתוקנת, ששירותי הדואר שלה הם די חרפה".גפני ציין שלמרות שבערים רבים לא מדווחים על שיפור השירות, "מאז התחייבות הנהלת הדואר לשיפור – יש דיווחים על שיפור. יש תזוזה בדואר, נצטרך לבחון ולעכוב אחרי מה שקורה".

גפני תקף את נתניהו ואמר כי "אין לנו היום שר תקשורת, שר התקשורת הוא ראש הממשלה. במדינה מתוקנת מישהו היה משלם בראשו הפוליטי, הדבר הזה עובר את כל גבולות הטעם הטוב. זה שירות בסיסי שהאזרחים זכאים לקבל והם לא מקבלים".

לסיום התייחס גפני להעברות הכספיות שבוצעו לטובת ההתיישבות ביהודה ושומרון ואמר: "יש מציאות שבה נותנים כבף להתיישבות הצעירה ביהודה ושומרון וברמת הגולן. ביהודה ושומרון יש קריטריונים מסוימים שמוציאים את הישובים החרדים מקבלת המענק, אך ברמת הגולן אין את אותן מגבלות. אני שואל למה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרשע גפני מראשי הערב רב, בעל מחלוקת, שונא תורה, שונא את ארץ הקודש, תדבק לשונו לחיכו במהרה בימנו אמן.

    מפרסמים החנפים |
    הגב