גפני עשה סולחה עם איציק כהן באשקלון

סולחה נרשמה הערב בין יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לסגן שר האוצר יצחק כהן מש"ס לאחר מתיחות וקרב על הקרדיטים, גפני ירד לעיר אשקלון להשתתף בשמחת הש"ב לבנו של כהן. {לאחר מתיחות}

סולחה נרשמה הערב בין יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לסגן שר האוצר יצחק כהן מש"ס לאחר מתיחות וקרב על הקרדיטים, גפני ירד לעיר אשקלון להשתתף בשמחת הש"ב לבנו של כהן.

ציר איציק כהן-גפני לא זרם על מי מנוחות. גפני והאוצר בפיצוץ מתמיד מה שהביא ליחסים עכורים בינו לכהן שמשמש כסגן שר האוצר, בשבועות האחרונים שוחררו תקציבי הישיבות מה שגרר קרב קרדיטים ואמירות מצדו של כהן כי הוא וליצמן אחראים להעברת התקציב.

מחזה שהתחולל בוועדת הכספים השבוע חזר על עצמו לא פעם ולא פעמיים מאז כוננה הכנסת הנוכחית. כשמול גפני ישב דווקא סגן שר האוצר יצחק כהן מש״ס, שייצג את עמדת משרדו. "פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה ששר אוצר וסגן שר אוצר מתהדרים בשטויות", הגיב גפני בפתחה של אחת הישיבות שבוע שעבר.

גפני לא השתתף בחתונת בנו של כהן אך שלח את נהגו האישי שלומי פולק ויועצו ירח טוקר. אך הערב בחר גפני לסיים את המתיחות וירד לאשקלון להשתתף בשמחת השבע ברכות שם השתתפו בכירי משרד האוצר ביניהם שר האוצר משה כחלון ושר האוצר לשעבר יובל שטייניץ.

CmI3tlfWkAAIasz

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.