"גפני תומך בי, אנצח בבחירות בחיפה"

סגן השר ירון מזוז בראיון ל'אקטואליק', מדבר על כוונתו להתמודד לראשות העיר חיפה בתמיכת החרדים והליכוד – צפו

לפני מספר ימים פורסם כי חבר הכנסת מטעם הליכוד ירון מזוז המשמש כסגן השר לאיכות הסביבה במשרד ראש הממשלה, העתיק את מקום מגוריו לעיר חיפה זאת במטרה לנסות להתמודד על ראשות העיר בבחירות הקרובות שיערכו בעוד שנה ושלושה חודשים, ירון מזוז לא הכחיש את הדברים אך סירב להתייחס אליהם.

בסוף השבוע האחרון התראיין סגן השר להגנת הסביבה ירון מזוז לאתר 'אקטואליק' ושוחח לראשונה על האופציה להתמודד על ראשות חיפה, תוך שהוא מודה כי הוא מפעיל את כל הגורמים האפשריים על מנת לזכות בראשות העיר חיפה.

קודם הראיון המצולם סיפר מזוז לכתבנו הפוליטי על כך שפנה לחבר הכנסת גפני על מנת שיתמוך בו לראשות העיר, "גפני השיב בחיוב, ואמר שיביא את זה בפני הרבנים, אך לדעתו אני הכי מתאים וכל מה שהוא לא יונה יהב זה טוב, במיוחד אם מדובר על מישהו מהליכוד", עם תחילת הראיון המצולם פתח סגן השר ואמר "העיר חיפה מאוד מורכבת, פנו אלי חלקים ממנה והציעו לי להתמודד, כיוון שאינם מרוצים מתפקודו של ראש העיר" מזוז המשיך לדבר על אופייה של העיר והחשיבות שלה.

"אנחנו מנסים לעשות קוצנזוס הנכון על מנת לנצח בבחירות לראשות העיר" סיים מזוז את דבריו שמעידים על כוונותיו הברורות, לרוץ לראשות העיר חיפה בתמיכת החרדים והליכוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.