גרבוז מכה שנית: "אוי ואבוי אם זה חצי עם"

סערת גרבוז: האיש שהרס לשמאל הישראלי את הבחירות מכה שנית: שבועיים לאחר שנשא את "נאום מנשקי המזוזות" בעצרת להחלפת השלטון בכיכר רבין, הצייר והפובליציסט יאיר גרבוז,מגיב:

סערת גרבוז: האיש שהרס לשמאל הישראלי את הבחירות  מכה שנית: שבועיים לאחר שנשא את "נאום מנשקי המזוזות" בעצרת להחלפת השלטון בכיכר רבין, הצייר והפובליציסט יאיר גרבוז,מגיב: "עיוותו את הדברים ולא שמעו מה אמרתי", אמר היום (רביעי) גרבוז לוואלה חדשות. "לא פגעתי באף אחד, רק דיברתי על תופעות", הוא ציין.


הצייר גרבוז  הגיע לאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, שם השיק את ספרו החדש "בית בגליל". "מה אתם רוצים?", שאל את אנשי וואלה חדשות שפנו אליו. : "על איזו אמירה? אני יכול להתנצל רק על דברים שאמרתי". צריך להתנצל בפניו: "עיוותו את הדברים שלי".

"חצי עם לקח את האמירה הזאת…", סינן כתב וואלה חדשות. "אוי ואבוי אם זה חצי עם", קטע אותו גרבוז והוסיף: "זה עוד יותר מדהים". לסיכום, המשיך לעמוד בדעתו ואמר: "האמת זה הדבר הכי חשוב שיש, ואם מישהו נעלב מהאמת..

כזכור, גרבוז השתתף בעצרת שהתקיימה בתל אביב לפני כשבועיים וחצי, שם נאם את נאום  "מנשקי קמעות ועובדי אלילים", שהשתלטו על המדינה. דבריו עוררו סערה בקרב חלק מממאגר בוחרי הליכוד המזרחיים וסללו את דרכו של נתניהו לניצחון הדרמטי.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.