קריסת הגשר: לאחר החילוץ נקבע מותו של הנהג

גשר בכביש 4 הסמוך לשכונת רמת אלחנן שקרס ככל הנראה בעקבות פגיעת משאית, נהג המשאית נהרג

גשר בכביש 4 הסמוך לשכונת רמת אלחנן שקרס מסיבה לא ברורה, משאית פגעה בגשר תוך כדי הנסיעה, כתוצאה מהפגיעה הגשר קורס על המשאית, כביש 4 נסגר לתנועה ל-2 הכיוונים בקטע שבין גהה לאלוף שדה, כוחות הבטחון מבצעים סריקות במקום ופועלים לפינוי צירי התנועה .

מארגון הצלה נמסר : כביש 4 גשר שהתמוטט על משאית ככל הנראה לכוד במקום שנהרג.

חובשים מארגון הצלה שהוזעקו למקום מדווחים על גשר של הולכי רגל שקרס על משאית מסיבה לא ברורה, כרגע כוחות הכיבוי במאמצים לנסות לחלץ את נהג המשאית שהיה לכוד במקום ומותו נקבע לאחר מאמצי החילוץ.

מנחם אמסילי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי נסיעה בציר לכיוון ראשון לציון נתקלתי בפקק תנועה בציר המקביל שנגרם עקב קריסת הגשר. עצרתי בצד הדרך ובדרכי רגלית עם הציוד הרפואי לזירת האירוע אזרחים סיפרו כי מדובר בגשר של הולכי הרגל שקרס על המשאית. כשהגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה התברר כי הנהג לכוד ולאחר מספר דקות צוותי כיבוי פילסו את דרכם בכדי להגיע לזירת האירוע ולהתחיל בפעילות חילוץ הנהג. עומסי תנועה כבדים נוצרו לשני הכיוונים עקב אופי האירוע".

ש. עד ראיה שהיה במקום מספר ל'אקטואליק' "שהגעתי ראיתי את חצי הגשר מדרום לצפון רגע אחרי שקרס, נראה כי המנוף היה גבוה ונגח בגשר תוך כדי נסיעה, בהסתכלות ראשונית על זירת האירוע הבנתי שללכוד במשאית לא היה סיכויים לשרוד את התאונה, כוחות הכיבוי ומנופים כבדים במקום בניסיון להגיע ללכודים.

צילום רגע אחרי הקריסה

צילום: מדברים תקשורת

(צילום: דיווחי הרגע)
(צילום: דיווחי הרגע)
(צילום: דיווחי הרגע)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.