דאע"ש מאיים: "בקרוב יגיעו עשרות אלפים לשחוט אתכם" (וידאו)

אנשי ארגון הטרור מפרסמים כעת סרטון נוסף שמיועד לציבור בישראל – והפעם בעברית קולחת. בסרטון החדש נראה רעול פנים, ככל הנראה ערבי ישראלי, שמאיים: "לא יישאר יהודי אחד ברחבי הארץ" {צפו בוידיאו}

ארגון הטרור הרצחני דאע"ש מאיים לראשונה בעברית:  מחוז דמשק של ארגון הטרור פרסם לפנות בוקר (שישי) סרטון בעברית, המיועד לציבור הישראלי בעקבות גל הטרור האחרון.

צעיר רעול פנים פונה בעברית שוטפת לישראלים ומאיים בעברית מרשימה  כי "המלחמה האמיתית עוד לא התחילה, מה שחוויתם עד עתה הוא מלחמת ילדים לעומת מה שיקרה בעתיד הקרוב. אנחנו מבטיחים לכם כי לא יישאר יהודי אחד בכל רחבי הארץ".

[vimeo 143343658 w=500 h=280]

VID-20151023-WA0011 from Kooker on Vimeo.

הדובר בסרטון, מצולם כשהוא אוחז בנשק ומכוסה בכל גופו מלבד עיניו, "תראו איך הגבתם על כמה דריסות ודקירות – נפלתם על הראש שלכם, יריתם על כל מי שנוסע מהר ובכל אדם שתפס משהו ביד. תחשבו מה יקרה לכם כשבקרוב יגיעו עשרות אלפים מכל מקום בעולם כדי לשחוט אתכם ולזרוק אתכם לזבל".

"אנחנו לא מדברים באוויר – אנחנו מתקרבים אליכם מכל מקום, מסיני ומדמשק ועוד", מסיים הדובר בסרטון. "החשבון בינינו מתארך יותר ויותר. סגירת החשבון בקרוב".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האמת שזה פשוט מפחידדדדדדדדדדדדדדדדדד רבותי חייבים לחזור בתשובה מהרר. הקב"ה מעורר אותנו. צריך לדעת שזה נורא ואיום ממש . פשוט פחד פחדים עם כל הזוועות הנוראות שלהם מי ידוע מה יהיה. ה' ירחמנו

    יהודי מפוחד |
    הגב