"דברים מוזרים התרחשו": מותה המסתורי של אודליה בכר

במשטרה חושדים כי אודליה בכר נרצחה בידי ברוך אידינג במלון הרודס באילת, החברות שהיו איתה בקשר מאששות את הטענות ואת החשדות של המשטרה.

מה עומד מאחורי מותה המסתורי של הנערה ממודיעין עילית שנמצאה בראשית השבוע יחד עם ברוך אידינג ללא רוח חיים במלון באילת. במשטרה חושדים כי אודליה בכר נרצחה בידי ברוך אידינג במלון הרודס באילת, החברות שהיו איתה בקשר מאששות את הטענות ואת החשדות של המשטרה.

חברותיה מכחישות את הפרסומים בפייסבוק של ברוך אידינג כביכול עמדו להתארס, "מה שהרג אותה היה הלב הטהור שלה, היא חששה ממנו וריחמה עליו", סיפרו לאראלה שטרנבוך ב'ידיעות'.

בבוקר שלאחר ההלוויה, סבורים חברותיה כי היא לא התאבדה. "בחצי השנה האחרונה לא יצא לנו להיפגש הרבה בגלל שהיא עברה לתל אביב. הם לא היו זוג, זה היה קשר ידידותי בלבד, וגם זה בספק".

"זו בדיוק הנקודה, איך יכול להיות שהם היו מאורסים אם המשפחה שלה ואנחנו, החברים הקרובים שלה, לא ידענו? המשפחה שלה הייתה בקשר מאוד קרוב איתה והיתה מעורבת בחיים שלה, אז איך ייתכן שרק החברים שלו ידעו מזה? ואם הם היו מאורסים במשך חודש וחצי, אז למה רק בשישי בלילה הוא נזכר להחליף את הסטטוס בפייסבוק?".

על הנסיעה לאילת מספרות החברות ל'ידיעות "היא לא סיפרה לי על זה, אבל ברוך סיפר לידידה אחרת שלו שהם יורדים לאילת כטיול פרידה כי אודליה עוזבת את הארץ. יכול להיות שהוא פשוט לא יכול היה להכיל את זה שהיא נוסעת. היא לא רצתה להיות איתו בקשר זוגי, אבל הם כן היו בקשר ידידותי. אני יכולה להגיד בוודאות שהיא חששה מפניו".

על אישיותו של אידינג, הן תיארו, "הוא היה עוף מוזר" ואף טענו כי "הוא ניצל את תמימותה של בכר והפעיל עליה מניפולציות רגשיות. "אני חושבת שהעבר שלו רדף אותו", אומרת חברתה. "הוא היה בודד ולא היה לו הרבה חברים, וזו גם אחת מהסיבות שאודליה התחברה אליו. היא ריחמה עליו והוא ניצל את זה מאוד במניפולציות רגשיות שהפעיל עליה".

איילה, חברה נוספת מספרת לידיעות על ברוך אידינג: "היינו יוצאות יחד הרבה. באחת הפעמים היא הביאה איתה את ברוך. לא הכרתי אותו ושאלתי את אודליה 'מה לך ולו?'. היא השיבה: 'הוא מסכן, נפגע בילדות, והוא היה שמן ולא היו לו חברים ורק עכשיו הוא רזה'. הייתה בה תמימות והמון לב טוב".

חברה נוספת מספרת כי בעמוד הפייסבוק של בכר התרחשו דברים מוזרים בימים האחרונים. "בחמישי בלילה ראיתי שברוך תייג אותה איתו. חמש דקות אחר כך הוא שינה את התמונה בפרופיל שלה לתמונה של שניהם", הוא מסביר.

לסיכום הן מספרות "היו לה תקופות של עליות ומורדות, אבל לא משהו קיצוני,היא עבדה למדה ותכננה לטוס. היא לא התאבדה".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השתקה וטיוח החקירה

  ברור לחלוטין שהיא לא התאבדה בשימוש באזיקון.
  השאלה הברורה צריכה להיות איך הגיע אזיקון לחדר?
  בחורה מגיעה לאילת לטיול עם אזיקונים ?
  נראה לכם ? מה היא שיפוצניקית ?
  מי שמגיע לטיול באילת הולך להירודס ?
  להיכנס להירודס לא משמע טיול רומנטי ?לבחורה לא היה כסף גרה אצל ברוך מחוסר ברירה אז שהיא תיזום לינה בהירודס ?
  מי שמשלם סכום כזה להירודס לא מצפה לתמורה ?
  אז עכשיו השאלה הברורה מאד מי מגיע לבילוי רומנטי עם בחורה בהירודס עם אזיקונים ולמה?
  שהמשטרה תחקור ותחליט ,לי נראה שיש בסיס מוצק לדרישה לנתיחת הגופה על סמך חשדות לרצח ,יתרה מזו מאחר ונתיחת הגופה לא אושרה עולה חשש כבד של טיוח החקירה ,ושמיטת הבסיס תחת העיקרון חוק שוה לכולם .
  האם במידה והחשוד ברצח היה ערבי או חילןני בגץ היה דוחה את דרישת המשטרה לנתיחה אחר המוות ?

  יובי שוורץ |
  הגב
 2. התשובה ! אם אין תורה יש ג עבירות חמורות רח"ל !!!

  חבל!

  אחד העם |
  הגב
 3. איכס

  די, אתר חרדי, צאו מהחיים שלנו. נרצחה, התאבדה, לא מעניין. חזרתם בשאלה? התחברת למנצל וסוטה? אתם כבר בעולם אחר? אז יאללה, לקריאה הבאה בביפר של זק"א. מכוערים, נמאסתם

  מגעיל מקומי |
  הגב
 4. כבר סיפור ישן

  כולם כבר גמרו לכתוב על זה. אין טעם למחזר.

  נחמיה |
  הגב