"קראתי תיקון הכללי וזה הציל אותי" (וידאו)

פצוע הפיגוע ברחוב מלכי ישראל החל למסור דברי מוסר וחיזוק על המצב בשידור חי אך השיחה גלשה מאוד מהר לעימות הדדי עם כתבת ערוץ 2 שהתמקדה על תיאור מפורט מהזירה { הפצוע החרדי הביך את הכתבת }

 קידוש השם בשידור חי: פצוע הפיגוע ברחוב מלכי ישראל בירושלים  החל למסור דברי מוסר וחיזוק על המצב בשידור חי, אך השיחה גלשה מאוד מהר לעימות הדדי עם דפני ליאל כתבת ערוץ 2 :

"צריך שכל עם ישראל יתחזקו. שיתחזקו במידות, בבן אדם לחברו, בבין אדם למקום, בהכל", הוא אמר בשידור, הכתבת מערוץ 2 התמקדה בתיאור מהזירה ופחות בדברי המוסר: "אוקיי בוא תספר לנו מה בדיוק התרחש בפיגוע", אך הפצוע לא ויתר והשיב לה: "תפסיקי לגרור אותי להתעסק במה שלא חשוב! זה לא חשוב מה ואיך קרה, אם את לא שמה לב זה מתרחש פה כל הזמן, תפסיקו להתעסק בטפל", הוא אמר והסביר זה לא משנה כמה הממשלה תחזק את השמירה והשומרים בכל מקום – אלא כמה אנחנו נתחזק.

הפצוע סיפר כי הוא תושב שכונת מקור ברוך, שם התרחש הפיגוע, וכי הוא ישב ממול תחנת האוטובוס בה נכנס המחבל ובדיוק קרא 'תיקון הכללי'.  כתבת ערוץ 2 שאלה אותו: "קראת תיקון הכללי וזה לא הציל אותך! אז מה זה אומר?", אולם הפצוע המשיך והשיב: "זה לא הציל אותי?! את יודעת מה המצב שלי?! את יודעת כמה חמור זה יכל להיות?? את יודעת כמה גרוע זה יכל להסתיים??? זה בדיוק מה שהציל אותי!". בהמשך סיפר איך הרכב נכנס בתחנת האוטובוס, שם ישב אדם מבוגר, ומיד הבינו עוברי אורח שמדובר בפיגוע והזמינו את כוחות ההצלה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.