דגל התורה: "פינדרוס יתמודד לראשות אלעד. מודים לפרוש"

בתום התייעצויות ודיונים רבים, החליטה תנועת ׳דגל התורה׳ לבחור ביצחק פינדרוס כמועמדה לראשות העיר אלעד.

בתום התייעצויות ודיונים רבים, החליטה תנועת ׳דגל התורה׳ לבחור ביצחק פינדרוס כמועמדה לראשות העיר אלעד.

יצחק פינדרוס שימש כראש עיריית ביתר עלית בהצלחה מרובה במשך שנים רבות ולאחר מכן כסגן ראש העיר ירושלים ומאחוריו כעשרים שנה של עשיה ציבורית.

"בחירתו של הרב פינדרוס כמועמד המפלגה נעשתה בברכת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט׳א, בהתייעצות עם רבני התנועה ובהתאם להסכמים הקיימים. בחירתו תסייע בהמשך פיתוח העיר אלעד ושגשוגה" נאמר בהודעת דגל.

בהודעה נאמר עוד כי"תנועת דגל התורה מודה לראש העיר היוצא הרב ישראל פרוש על שליחותו הציבורית ועשייתו המרובה למען כלל הציבור".

מוקדם יותר פרסמנו כי סגן ומ"מ ר"ע י-ם יצחק פינדרוס קיבל לפני זמן קצר את הכרעת הגר"ח קנייבסקי והגרי"ג אדלשטיין להתמודד לראשות העיר אלעד. הידיעה על כך שפינדרוס יתמודד לראשות העיר אלעד פורסמה לראשונה ב'אקטואליק'

גורמים בבית הגר"ח מסרו כי מרן הגר"ח קנייבסקי חתם בשעה האחרונה על מכתב תמיכה ביצחק פינדרוס לראשות העיר אלעד. פינדרוס טרם העביר את כתובתו לאלעד, אך קיבל את ברכת מרן הגר"ח קניבסקי למהלך. פינדרוס כנראה יקבל את תמיכתם של רבני שס ויור התנועה אריה דרעי למהלך.

כעת לא ברור האם פרוש יתמודד לראשות העיר, אך לאור התמיכה הרבה שקיבל גם מרבנים וגם מתושבי העיר, נראה כי פינדרוס יצטרך להזיע קשות בכדי לשמש כראש העיר אלעד, לאור הפופולריות של פרוש. עם זאת, החלטת רבני דגל התורה הסירה אחת ולתמיד את הספקות על השליטה בבתי גדולי ישראל לאור התככנות והקרבות בתוך חצרות הרבנים. בשלב זה, הנכד יענקי קנייבסקי ניצח שוק על ירך את אנשי ראב"ד והכריח אותם לקבל את תכתיבו. זאת החלטה אחידה שמייצבת ומאחדת את כוחה של דגל התורה לקראת הבאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.