דגל התורה הודיעה סופית: "תומכים במשה ליאון"

מפלגת דגל התורה בירושלים הוציאה עלון מיוחד בו היא משבחת את מועמדם לראשות העיר משה ליאון, וכותבת באופן רשמי כי הוא מועמד גדולי ישראל מטעם דגל התורה

לאחר שהיה נדמה כי למרות הקושי בקשר מול אגודת ישראל, שהתדרדר לאחרונה עד כדי השמצות ופירוד כמעט בכל עיר גדולה ומשמעותית, בסופו של דבר ציפו באגודת ישראל שמפלגת דגל התורה תחזור בה ותתמוך במועמדם לראשות עיריית ירושלים יוסי דייטש, אך היום הציפייה נגוזה לחלוטין.

מפלגת דגל התורה בירושלים הוציאה עלון מיוחד בו היא משבחת את מועמדם לראשות העיר משה ליאון, וכותבת באופן רשמי כי הוא מועמד גדולי ישראל מטעם דגל התורה.

עד לימים האחרונים נמנעו בדגל התורה מלהזכיר את שמו של ליאון בפרסוממם השונים, אך היום העניין השתנה בעקבות העלון המיוחד שהודפס לכבוד הבחירות בירושלים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במה הם תומכים?????? משה ליאון מועמד של הליטאים = {של דגל} לראשות עירית ירושלים, הכריז היום: כי אם הוא ח"ו יהיה ראש העיר מצעד התועבה יתקיים בירושלים ר"ל!!!! זה חילול שם שמים ברבים!!! ועל זה הגאון ר' חיים קנייבסקי שליטא חייב להשלים? מי החריז מעמדו? כהיום כולם יודעים שהמחריז הוא: נכדו של הגאון הגדול, הטפש יענקושי קנייבסקי, וע"ז יענקושי עתיד אדם ליתן דין ולשבון לפני המקום לעתיד לבא. הוא בושה לכל משפחתו. יענקושי- דַּע לְךְ, מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ, וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין… דאע"ש ראשי תיבות = דגל אגודה עם-ש"ס.

  משה ליאון מועמד של דגל לראשות עירית ירושלים, הכריז: כי אם הוא ח"ו יהיה ראש העיר מצעד התועבה הזימה וכו' יתקיים בירושלים עיה"ק ר"ל!!!! וזה יהיה חילול שם שמים ברבים!!! ועל זה הגאון ר' חיים קנייבסקי שליטא חייב להשלים?

  מי החריז מעמדו? כהיום כולם יודעים שהמחריז הוא: נכדו של הגאון הגדול, הטפש יענקושי קנייבסקי, וע"ז יענקושי עתיד אדם ליתן דין ולשבון לפני המקום לעתיד לבא. הוא בושה לכל משפחתו. יענקושי- דַּע לְךְ, מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ, וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין…

  דאע"ש ראשי תיבות = דגל אגודה עם-ש"ס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב