'דגל התורה' מתנגדת לפשרה עם שלומי אמונים ורוצה ללכת לבוררות

דגל התורה בהודעה רשמית ל'שלומי אמונים': "ההסכם בינינו בנושא בית שמש שנעשה בתשע"ד יכובד על ידינו ככתבו וכלשונו". שלומי אמונים: הם לא סגורים על עצמם

מפלגת דגל התורה הוציאה הבוקר הודעה רשמית שנשלחה למפלגת 'שלומי אמונים', בטענה כי היא מסרבת לקבל את 'פשרת גוטרמן' לפיה דגל התורה ושלומי אמונים ישלבו ידיים בדיל חדש לבד ללא ש"ס בכל הארץ גם בבית שמש.

ב'דגל התורה' שללו את האפשרות וטענו כי הם מחויבים לכבד את ההסכם הישן בבית שמש שנחתם עם 'שלומי אמונים' וכתבו כי "ההסכם בינינו בנושא בית שמש שנעשה ביום ג' ז' בחשון תשע"ד יכובד על ידינו ככתבו וכלשונו. במידה ויתעורר ספק לגבי סעיף מן הסעיפים נסכים לדון עליו בבוררות".

כזכור, בשלומי אמונים הודיעו לפני כשבועיים ל'דגל התורה' להגיע לבוררות בנושא ההסכם הישן ביניהם, לפיו דגל תתחייב לתמוך במועמד חסידי לראשות העיר בית שמש בקדנציה הבאה, שכן, בהסכם הקודם נחתם ש'דגל' תתמוך בנציג 'שלומי אמונים' כבר בבחירות הנוכחיות, אך הדבר לא יצא לפועל לאחר תמיכת מרן הגר"ח קנייבסקי במשה אבוטבול.

כעת, בדגל התורה הסכימו ללכת לבוררות בעניין במידה ויתעוררו ספקות מהסעיפים הישנים שנחתמו בעבר, אך קודם הם טוענים שינסו לקיים אותו.

בכיר בשלומי אמונים אמר ל'אקטואליק' בתגובה: "לא ברור כעת לאן חותרים בדגל התורה: מצד אחד הם טוענים שיקיימו את ההסכם, אך מהצד השני טוענים שילכו לבוררות. החבר'ה שם לא כ"כ סגורים על עצמם ונראה שהמחלוקת לא תסתיים בקרוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.