דגל וש"ס משיבות מלחמה: נציב מועמד אחר באלעד

עוד לפני הכרעת בג"ץ על מועמדות פינדרוס, ב'דגל התורה' וש"ס כבר מכריזים בהודעה רשמית כי אם תיפסל מועמדותו, יתכן כי יציבו מועמד אחר נגד פרוש

בעקבות הדיון כעת בבג"ץ על פסילת מועמדותו של יצחק פינדרוס לראשות העיר אלעד, ועם התחושות שכנראה הפסיקה הולכת להיות לרעתו, מוציאים בדקות אלה הודעה רשמית ב'דגל' ובש"ס, לפיה יתכן כי אם פינדרוס יפסל, ישקלו להציב מועמד חלופי נגד פרוש.

הודעת דגל התורה וש"ס: "סופו מוכיח על תחילתו. אותם אנשים שהפרו הסכם חתום וברור, לא בחלו באמצעים והמשיכו לערכאות, פעלו באלימות נגד אישי ציבור והילכו אימים על רבנים, שכרו חוקרים פרטיים וביזו את גדולי התורה נשענים על בית המשפט העליון במטרה לבזות את גדולי התורה ולבטל את הכרעתם.

"אנו מודיעים כי בשום צורה לא יהיה חוטא נשכר. ברגע שתתקבל ההחלטה נפנה לגדולי התורה שיורו לנו כיצד לנהוג.

"במקביל, בשעות אלה בוחנים עורכי הדין של התנועות את האפשרות להציג מועמד חילופי באם תתקבל העתירה והרב יצחק פינדרוס, שלוחם של גדולי ישראל, יפסל.

"לא מתקבל על הדעת מצב בו רוב תושבי העיר המצייתים לגדולי התורה ומונים 11 מתוך 15 מנדטים יישארו בלי מועמד.

"מנהג אבותינו בידינו ונמשיך לדאוג לתושבי העיר ביושר, על פי דין תורה והלכה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דגל התורה לא רצו לבוא לדין תורה. וכשמפסידים פורסים את רגליהם לאמור שהם נשמעים לדעת תורה. מעניין מאוד שאותו לוזר פרבס בליחה פינטרוס פנה לערכאות בביתר נגד מועמד של גדולי ישראל. ועוד יותר מעניין אותו לוזר צועק לפרוש שהסכמים צריך לקיים, אה איזה קיום הסכם עשית בביתר, לא נורא , אין בושה, או שחושבים שהציבור מטומטם, או שניהם יחד

    כל מילה נוספת מיותרת העיקר שיש לנו את הדת החדשה

    מוטי |
    הגב