דגל ושס פתחו את המטה המשותף ברחובות "תומכים ברחמים מלול"

מטה דגל התורה רחובות – רשימת שסד "הבחירות הקרובות יכריעו בעיר רחובות את עתיד הקהילות המתפתחות"

אמש (שלישי) חנכה תנועת דגל התורה ברחובות את מטה הבחירות של רשימת שס"ד, בהשתתפות עשרות פעילים בראשות הרב צבי בוימל – יו"ר סניף דגל התורה בעיר, הרב צבי שוורץ – רב קהילת 'לב לאחים' בעיר, הרב אליעזר רובינשטיין – מראשי ארגון "לב לאחים" וח"מ הרב שלמה מונטג – נציג התנועה ברשימת שס"ד ומחזיק תיק חינוך חרדי.

רשימת שסד המשותפת למפלגות ש"ס ודגל התורה, מאחדת את כלל קהילות החרדים והדתיים ברחובות והינה סמל ודוגמא לאחווה והרמוניה בין הקהילות בעיר.

פתח את הכינוס יו"ר סניף דגל התורה בעיר, הרב צבי בוימל כשבראשית דבריו ביקש להודות לח"מ הרב מונטג על פעילותו הרבה והישגיו הנאים, יחד עם שאר חברי הרשימה, במהלך הקדנציה החולפת לרווחת כלל הקהילות ומוסדותיהן. בהמשך דבריו ביקש לדגיש כי "הבחירות הקרובות יכריעו את עתיד הציבור החרדי בעיר רחובות. בשנים האחרונות הפכה רחובות לאבן שואבת עבור משפחות רבות שחפצו לחבור לקהילות המתפתחות בעיר. בהתאם לכך צרכי הציבור גדלים והולכים ונוצר הצורך בהרחבת מוסדות הציבור, חינוך ראוי ותרבות חרדית".

עוד הוסיף הרב בוימל: "זכינו לברכתם ועידודם של גדולי הדור ורבני העיר שליט"א שציינו בהתפעלות את העשייה הנפלאה של נציגי הרשימה וקוראים לכלל הציבור לפעול ביתר שאת ועוז עבור רשימת שסד".

ח"מ הרב שלמה מונטג ביקש תחילה להודות לראש העיר מר רחמים מלול על תמיכתו הרבה ודלתו שפתוחה תמיד למען צרכי הקהילות ופיתוחן.

בהמשך דבריו ציין הרב מונטג בסיפוק, כי "ההתלכדות האדירה של כל ציבור בני הישיבות, האברכים, מוקירי תורה ותושבי השכונות עבור הרשימה, הולכת וגדלה ב"ה ובשם ה' נעשה ונצליח להגדיל את הרשימה בכדי שנוכל להוסיף ולפעול עבור כלל תושבי העיר".

בסיום הכינוס יצאו הפעילים חדורי שליחות להצלחת הרשימה ולהגדלת כוחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.