'דגל': "ישראל פרוש שותף טבעי בקואליציה"

לאחר שראש העיר אלעד ישראל פרוש השעה את יו"ר ועדת תכנון ובניה בעיר חבר המועצה אבי שטרן לאחר שזה חתם על צווי מניעה כנגד הוראתו של פרוש – נפגשו בכירי 'דגל התורה' וסיכמו להנמיך את גובה הלהבות

לאחר שראש העיר אלעד ישראל פרוש השעה את יו"ר ועדת תכנון ובניה בעיר חבר המועצה אבי שטרן לאחר שזה חתם על צווי מניעה כנגד הוראתו של פרוש – נפגשו בכירי 'דגל התורה' וסיכמו להנמיך את גובה הלהבות.

בישיבת שהתקיימה היום (ו') במשרדי דגל התורה בבני ברק בהשתתפות הח"כים משה גפני ואורי ממקלב, מזכ"ל 'דגל התורה' יעקב אשר, מנהל המחלקה המונציפאלית מנחם שפירא ונציגי דגל התורה בעיר אלעד סוכם כי דגה"ת מגבה את נציגיה בכל המהלכים.

בהודעה אותה פרסמו התנועה נכתב: "דגה"ת, בטוחה שראש העיר הרב ישראל פרוש יבטל את ההשעיה של יו"ר דגה"ת באלעד הרב אבי שטרן כיור ועדת תכנון ובנייה שכן התפקיד זה חלק מהשותפות הקואליציונית".

עוד נכתב בהודעה: "עוד סוכם שדגל התורה רואה את עצמה חלק מרכזי בבחירותו של הרב ישראל פרוש לראשות עיר וכשותף טבעי בקואליציה, המשך הסדרת חילוקי הדעות שהתגלעו לאחרונה בין הצדדים יתכנסו ח"כ גפני וח"כ פרוש יחד עם הנוגעים בדבר על מנת לפתור את הבעיות וליישר את ההדורים בדרך הראויה והמכובדת".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ניכר בסמינרים החסידיים, שנערכים לקראת פתיחת ההרשמה ללימודי דרגה 2 (מקביל לתואר שני אקוויוולנטי) זאת לאחר קבלת האישור של מועצת גדולי התורה של תנועת "אגודת ישראל" (החסידים) הרי שכפי שנחשף בחסידות הכשרים מבקשים לצמצם את מימדי התופעה ולנסות למנוע אותה בכל מחיר כדי לקדש שם שמים. וכעת רואים בחוש השפעת הרשעה של ההשכלה הזאת אפילו כבר אצל פלג הבני ברקי, מהסיפור המזעזע על לשמים, של הסבא והסבתא מפלג הירושלמי, שהם גם הסבא והסבתא של ’בני תייירה’ "השונאים" שלא הוזמנו לחתונה של הנכדם שלהם, החתונה התקיים בבני ברק! בנשיאות הרב שטיינמן.

  הסכסוך הליטאי קורע משפחות: זוג ליטאי שחיתן בשבוע שעבר את בתו, בחר שלא להזמין את הסבא והסבתא, הסיבה: הם משתייכים לאנשי ’הפלג הירושלמי’ • בהזמנה לחתונה של הזוג הצעיר לא צוינו שמותיהם של הסבים והסבתות כנהוג, כדי ששמם של ההורים ה’בעייתיים’ לא יוזכר • קרוב: "במשפחה היתה גם ברית, ולסב ניתנה בכוונה שעה מוטעית" שומו שמים!!!!!!!!!!!!!!!! הצטערתי לשמוע ותרגז בטני, אני מקוה שזה לא אמת, אין הדעת סובלת סיפור כזה, ולמעשה בכיתי כשקראתי הכתבה הזאת. לא להאמין! לאן הגענו??? אתם בכלל יהודים??? אתם מתנהגים כמו היטלר ממש. תגידו לי זה החינוך אצלכם בבני ברק -חזון איש המשומדים? או הורים טפשים אכזרים? אין מילים לתאר את גודל השאט נפש שכל אדם ברדעת מרגיש לנוכח התנהלות גועלית זאת. לא להזמין סבא וסבתא????? למה??? למה??? (בשביל שהם מחמירים במצות התורה יותר ממכם?) ממש נורא!!!! הרי זה דוגמא טובה לחינוח הכת הבני ברקי.

  קדימה, איפה כתוב בתורה שמותר להכאיב להורים בגלל שהם חושבים אחרת לצד היותר הטוב! אני מקווה שמנהיגי הכת שלכם שאתם מדברים בשמם לא מגבים את השחיתות הזאת. מקווה מאוד אבל לא בטוח. האם שאלתם את מנהיג הכת שטינמן אם מותר לעשות את זה? התירוץ לכל קושיות הנ"ל: אין שואלים שום קושיות על המנהיגים-המסיונרים ומנהגים של הרודפים מ"בני תייירה" האכזרים המשומדים מבני ברק, "השונאים את הקב"ה" משום שכבר אמרו חז"ל עליהם: מבני בניו של "המן" למדו בבני ברק. הם בטח נכדי המן העמליקי , הכת המשומדים ומסיונרים, המטרה שלהם היא "שמד" שמד "שמד" ושב "שמד" גיוס על בני ישיבה , M.A. לשמד הבנות "מבית יעקב", פשוט "שמד" וכו’ מזעזע מזעזע מזעזע… חילול ד’ עצום שאפי’ יום המיתה אינה מכפרת. אתם לא מתביישים לחנך עוד דור לבטלה?

  כמה אלפי בחורי ישראל נפלו מהתורה והיהדות בגלל ההוראה הכללית של רח’ חזון איש להתיצב לגיוס…. מי לוקח אחריות על הבחורים האלו, ואינם להם כוח להתמודד בלשכה ונופלים לגמרי…. כן יש מאוד הרבה כאלו….. האם זה צדקות ואחריות… זה פשוט שמד ורציחה. ברגע שניתן להם הזדמנות ברור כשמש שהם ישובו לתקוף את גדולי ישראל, וכעת שאין להם כח הם ממשיכים להמריד ולהפיץ שקרים בכל העולם כנגד הצדיק הגדול מנהיג הדור הזה המנהיג אותנו לקראת משיח צדקינו מרן הרב הצדיק ר’ שמואל שליט"א וידוע אצל הצדיקים האמיתים שריבוי ההשכלה לאשה הוא דבר לא טוב; ההשכלה עצמה ’דבר שלילי’, גם אם התוכן עצמו לא שלילי, אעפ"כ זה סכנה גדול מאוד למילוי התפקיד של האשה "הצנועה" סכנה גדולה לתמימות, לדיקדוק המצות, וליראת שמים, ולמילוי התפקיד של האשה ע"פ תורה – גם כ’אשה’ וגם כ’אם’ החיה לגמרי בדרך התורה, ולא חיה בדרך שמד. מובן מאיליו שיש את המינימום שאשה צריכה ללמוד, אבל אם כדי להתקדם בעבודה שלה היא צריכה להרבות בהשכלה, זה משפיע מאוד מאוד לרעה על כל הצביון של האשה והאם. ובשביל תוספת פרנסה לא עושים עבירה כזה. יש שואלים במצב שאדם רוצה שביתו יהיה בית ד’, ’בית שהשכינה שרויה בו’, מה היא הדרך? על זה התשובה ברורה; שמי שרוצה בית ד’ כזה סוג בית, הדרך שלו היא אך ורק לוותר על ריבוי ההשכלה גם אם זה מוריד מפרנסתו. וזו התשובה בצורה ברורה וחד משמעית.

  ידוע יש היום בסימנרים אפילו של "בית יעקב" מביאים ההנהלה דת"לים או חילוניים גמורים, כופרים ונואפים גמורים, שמדברים כפירה ודברי ניאוף בגלוי "לבנות בית יעקב", או שמדברים דברים אחרים לא טובים וד"ל, ואין פוצה פה נגדם!!! ובעצם, לפי הוראות כל גדולי הדור, ואפילו ע"פ המיקילים של מועצת גדולי אגודת ישראל, אסור לשום אדם או אשה כזה להרצות בסימנרים בשום דרך ואין לזה שום היתר. ידוע מאמר החזו"א, משכיל אפיקורס הרבה הרבה יותר גרוע כו’. והשי"ת יהיה בעזרינו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב