דגל מגיבה: "לדין תורה קוראים 'תעלול יח"צני'?"

בדגל התורה מגיבים לדברי שלומי אמונים: "הם מפעילים חוקרים פרטיים, ומאיימים על רבנים חשובים"

מדגל התורה נמסר בדקות אלה בתגובה לטענות 'שלומי אמונים' בנוגע לבחירות באלעד: "בחודשים האחרונים אנו עדים לניסיון חמור להפר הסכם חתום בעיר אלעד. למרות השמועות, סירבנו להאמין כי כך יקרה. בשבועות האחרונים, לאחר שהתברר באופן סופי שסיעת 'שלומי אמונים' החליטה להפר הסכם ברור וחתום בנוגע לראשות עיריית אלעד, הוחלט בהוראת גדולי התורה להגיש צו מניעה לבית הדין נגד התמודדותו של ישראל פרוש בניגוד להסכם.

"לצערנו, אחרי שסיעת 'שלומי אמונים' בחרה להתכחש להסכם, אנו עדים לשפל נוסף: סירוב להתדיין בדין תורה. ואם לא די בזו בחרו ב'שלומי אמונים' לקרוא לדין תורה – 'תעלול יח"צני', רח"ל.

"על ההזמנה שהוגשה כבר לפני יותר משבוע בחרו ב'שלומי אמונים' להגיב רק היום, אולי משום שחשבו שכשרה השעה לתעלולים יח"צניים נגד דין תורה.

"לא למותר לציין את מערכת הבחירות לה אנו עדים שכוללת לדאבוננו הפעלת חוקרים פרטיים, הדלפות מגמתיות לתקשורת החילונית ואיומים חמורים מאין כמותם על רבנים חשובים שכל חטאם הוא ציות לגדולי התורה – והכל נגד מועמד האחדות שזוכה לתמיכה חסרת תקדים של כל גדולי ישראל.

"מדובר בשפל חסר תקדים בציבוריות החרדית ואנו תקווה ותפילה שהשפיות תחזור למחננו, וסיעת 'שלומי אמונים' תקיים את ההסכם על פי דין תורה – למרות טענתה שהיא לא יכולה לעשות זאת כי כבר הוציאה הזמנה להפקות דפוס – ותורה לישראל פרוש להסיר מייד את מועמדותו מעוררת המחלוקת זאת על פי דין תורה, על פי ההגיון ועל פי היושר".

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לאיזה בוץ דגל הכניסה את כל היהדות החרדית.

  איפה הרב שטיינמן. עליו לא יכלו לעבוד. לא היו תככים אצלו. כל החלטה היתה רק שלו!!! לא היו נכדים שתאוות הכבוד והגאווה ואולי עוד כמה דברים הינחו אותם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מר גפני מודה: מרן הרב שך זי"ע לא סמך עלי

  סותר את עצמו וברגע של בלבול מר גפני מודה ומתוודה: מר גפני מעיד. מרן הרב שך זי"ע לא סמך עלי. אני הייתי נגד וויתורים לאגודה ובניגוד לדעתו – כך מר גפני מפורש מעיד.

  אתמול היה כינוס בבית שמש. נכון, זה לא היה כינוס ממש מאוחד ומרגש, אבל בכל זאת, טקס מסויים. אפי' באחד מכלי התקשורת כתבו על זה כך:

  בבית שמש – מתיחות, בבני ברק – אחדות. בעוד בבני ברק נרשמה אחדות בפתיחת מטה 'אגודת ישראל' למען בחירת אברהם רובינשטיין, פתיחת המטה של משה אבוטבול בבית שמש לוותה בטונים צורמים של מתיחות. בבני ברק נפתח הערב (שלישי) המטה של 'אגודת ישראל' לבחירתו של אברהם רובינשטיין, לראשות העיר, כאשר במקביל דווקא בבית שמש, הקרע בין ראשי המפלגות החרדיות, ניכר לעין כל.

  זה לצד זה ישבו ראש העיר היוצא, חנוך זייברט, איש הסיעה המרכזית, אברהם רובינשטיין, יהושע מנדל, מויז'ניץ, ישראל משה פרידמן מבעלזא, ויתר נציגי הסיעות ב'אגודת ישראל', כאשר ניכר כי התגייסו כולם למען בחירתו של רובינשטיין.

  ראש העיר חנוך זייברט אמר בנאומו כי "אני בטוח שבחמש שנים הבאות העיר תצעד קדימה, אני בטוח ששיתוף הפעולה שהיה בקדנציה האחרונה ימשיך להיות בקדנציה הבאה. יש פה אדם שאנחנו סומכים עליו, אפשר לסמוך עליו, כמו שכתוב בסלוגנים". "אם בני ברק תצליח להראות שהציבור כפוף לאנשים שאנחנו כפופים אליהם – זה הגאווה שלנו", הוסיף זייברט.

  מנגד, בכנס פתיחת מטה הבחירות של משה אבוטבול בבית שמש, הקרע בין ראשי המפלגות בלט במיוחד. יו"ר ש"ס השר אריה דרעי וסגן השר יעקב ליצמן נכחו באירוע במשותף, אך המתיחות ביניהם ניכרה.

  בנאומו של דרעי, סגן השר מאיר פרוש לא נכח באולם, ואילו ח"כי 'הדת החדשה', הגיעו למקום רק לאחר שנציגי 'אגודת ישראל', עזבו את המטה.

  "עם כזו אחדות, סביב המועמד החרדי בבית שמש, אני מאוד מקווה בשבילו שיצליח לנצח את הבחירות הללו", אומר לנו גורם פוליטי בעיר.

  נחזור לדברי מר גפני. בדבריו פלט שמרן הרב שך לא סמך עליו. וכך אמר:

  "בימים האלה לפני 30 שנה", פתח גפני, "היה כנס היסוד של הקמת דגל התורה. לא בטוח שכולם היו שם. באו אלי אנשים באותה עת ואמרו לי זה ביזיון! דגל התורה לא תעבור את אחוז החסימה, אנשים שלנו אמרו יהיה ביזיון".

  "השתכנעתי", סיפר גפני והוסיף: "נכנסתי לרב שך אמרתי לו – 'הראש ישיבה, לא נעבור את אחוז החסימה. נוותר ונמשיך הלאה'. אמר לי הרב שך – 'תשמע, אתה לא שתית קפה הבוקר, לך תשתה קפה', ויצאנו למערכת בחירות עם איומים, מאבקים, מלחמות הכל".

  "היום אני חושב לעצמי אם לא היינו מסייעים לרב שך להקים את 'דגל התורה' איפה היינו היום? לא מדבר השקפתית", המשיך גפני.

  "בקדנציה אחרי זה, הרב שך שלח את הרב לורנץ ואת אורי לופליאנסקי כי ידע שאני ורביץ לא היינו חותמים על הסכם 60:40, אז שלח אנשים אחרים שהוא סמך עליהם, גם אני סמכתי עליהם, הם יכלו לוותר ולחתום. נכנסתי לרב שך לאחר חתימת ההסכם, ואמר לי – 'אתם לא יכולים לתאר לעצמכם, מגיע לנו לפחות שווה בשווה'".

  אז מרן הרב שך ידע את מי לשלוח. שלושים שנה אחרי, ומר גפני הורס את כל מפעלותיו של מרן הרב שך.

  משה |
  הגב
 3. משה גפני מכה בחסידים בכדי להכות ביעקב אשר

  בכך שכבודו מחבר את כלל מצביעי דגל ועושה הכללה לכולם\ הינך משרת בדיוק את מטרתם של הסכסכנים .
  משה גפני נאבק שנים לחסל את יעקב אשר פוליטית ביחד עם המזוהים עם חזו"א 5
  לשם כך עמל קשות למנוע ממצביעים להגיע לקלפיות בבחירות האחרונות, זאת לאחר הפשלה שהייתה לו בבחירות הקודמות ובהן יעקב אשר נבחר .
  אם היה חפץ בהצלחת דגל התורה ביחד עם אגודת ישראל בבחירות האחרונות. במקום להכשיל את הצלחתם, על ידי הרגזת החרדים העובדים, דיבור נגד אגודת ישראל ועוד, היה פועל בכיוון הפוך ועוזר לסיעה המאוחדת לקבל 8 מנדטים .
  במקרה זה חלוקת החכים הייתה שיויונית 4 לאגודה ו4 לדגל .
  והיו נחסכות דמעות התנין של גפני על חלוקה לא שיויונית .
  אלא שמיודענו לא היה מעונין בכניסת שני חכים נוספים מדגל שאחד מהם הוא יעקב אשר, דבר שהיה גורם לאיבוד השליטה שלו במפלגה .
  לכן נלחם כנגד סיעתו לפני הבחירות, ע"מ שיהיו רק שישה מנדטים, ויעקוב אשר ישאר בחוץ
  לכן גם ההסכם הקואליציוני התמוה בו דגל זכתה רק לראשות ועדת הכספים , כן ושכחתי ראשות ועדת המדע למקלב
  אלא מאי יעקב אשר הצליח בניגוד לכל התחזיות להעביר את החוק הנורוגי, ולמרות התנגדות ליצמן ( ובאמת מה אכפת לו להיות סגן שר ולאפשר את כניסת יעקב אשר, אלא שסיעת גל עובדת בשקט )
  הצליח לסכם עם מאיר פרוש על הפעלת החוק . מי שזוכר, גפני השתדל באותה תקופה להרגיז באופן המקסימלי את החסידויות תומכות פרוש על מנת לטרפד את ההסכם אלא שנכשל בשל בגרות החסידיות הנ"ל ופרוש
  כיום החליט גפני ללכת על כל החזית ולהסתכסך עם פרוש בכל מקום שאפשר כדי לטרפד את יעקב אשר .
  לעת עתה משפחת פרוש מודעים לטככנות ומסרבים לפתןח חזית נגד נאמני חזו"א 5 , אך השאלה היא כמה זמן יעמדו בלחצים בשל אמוציות מובנות שהתנהגות גפני גורמת .
  אנא חשוב על כך והשתדל להמנע מלהיות כלי נשק לגרירת כלל הליטאים לביצת סכסוך עם חסידים, דבר שאינם מעונינים בו, והגראי"ל זצ"ל לא היה נותן את ידו לכך

  שמעון |
  הגב
 4. יענקי קנייבסקי מנע מהרב רוט שלומד כל ים שישי עם ר' חיים קנייבסקי

  להכנס מפני שחשש שיספר לו מה קורה בטבריה

  לא הכניסו את הרב זילברשטיין לבית ר' חיים קנייבסקי ביום שישי מחשש שיאמר לו מה קורה בטבריה

  בני |
  הגב
 5. למה אני אצביע בבחירות לפרוש?

  פשוט מאוד, כי הזיכרון שלי עדיין עובד.

  כן, שמונה שנים אחורה, זו לא תקופה כל כל ארוכה כדי שאני לא אזכור מה היה פה, באלעד.

  אמנם הגעתי לאלעד לפני שמונה שנים, אבל התחלתי לחיות באלעד רק לפני ארבע וחצי שנים. כי מה לעשות, בשביל לרדת אחר הצהריים לגינה עם הילד שלי – היה כרוך בלנסוע 20 דקות לעיר הקרובה, לפתח תקווה ולהנות מגינה שפויה.

  בשביל מקווה נשים, היה נדרש לנסוע חצי שעה לשוהם, כי כאשר הגעתי למקווה נשים באלעד – הטינופת שהייתה שם, הייתה בלתי נסבלת, והבלניות המסכנות טענו שהעירייה לא שילמה כבר חודשיים את המשכורות שלהם, אז אין מנקה, וזה המצב.

  אני זוכרת, שכשהייתי עומדת בתור, בסופר המקומי, לא הייתי מפסיקה לשמוע את התלונות של התושבים, כן, תלונות על כל מה שזז, ועל כל מה שקשור לעירייה שבראשה עמד ראש עיר שהוצנח מעיר אחרת.

  כבר הצעתי את הדירה למכירה, מתוך רצון לעבור לעיר נורמלית, למשל – פתח תקווה, כמו רבים שעשו זאת לפני, אלא שאז היו בחירות וישראל פרוש נבחר ומאז יש גינות ולא רק גינות מטופחות וחדשות, יש פינת חי שמתחרה עם כל גן חיות קטן, ולי כאמא יש לאיפה ללכת עם הילדים בלי להיסחב איתם מחוץ לעיר, כאילו זה טיול שנתי.

  ומאז יש מנקה במקווה והתושבים שעומדים בתור בסופר – כבר לא מתלוננים, ויש בלי סוף הופעות, אירועים ותרבות בעיר, ולונה פארק וספרייה מטופחת, ומאז כבר אין לי בושה להגיד שאני גרה באלעד, (כמו לפני כן), והיציאה מהעיר מסתכמת רק בנסיעה לקניון ולעבודה.

  אז כן, הזיכרון שלי עדיין עובד ברוך ה', ולכן את הקול היקר שלי בקלפי אתן רק למי שהוכיח שהוא יכול לעשות משהו בעיר הזאת, ולא למי שהעיר תהיה לו לשפן ניסיונות. כי מה לעשות, יש הבדל בין ראש עיר שמתגורר בעיר ורק רוצה להמשיך לעלות אותה על דרך המלך ולגרום שיהיה לתושביה כייף לגור בה, לבין ראש עיר שלפתע ארז את חפציו מעיר אחרת והוצנח באלעד, ובחמש השנים הבאות הוא יהיה עסוק במקרה הטוב – בללמוד את העיר ואת מרכיביה.

  ועם כל הכבוד לפוליטיקאים, בכל מצב – יום אחרי הבחירות הם לא יזכרו איך העיר הזאת נראית ואיך אומרים את שמה.

  רחלי |
  הגב
 6. ישראל פרוש בא לעיר הרוסה מוניציפלית,

  אלעד יכולה להיות מעבדה מוצלחת בנושא זה, ושצוריאל קריספל לא יתמם, הוא ו"חבריו הטובים" השאירו אחריהם אדמה חרוכה, עירייה קרועה ולמודת קרבות דיכדוכים ומשבר מוניציפלי עמוק, רוב העיר היתה מאוכזבת ממכם, היתה מאוכזבת(מילה מעודנת עד יאוש) ואז בא ישראל פרוש שאחרי קדנציית לימוד בת חמש שנים( שמעת יצחק פינדרוס, קדנציית לימוד בת חמש שנים) הפך את הקערה על פיה, עשה פה סדר, נתן לכולם, לספרדים, לחסידי, לליטאים ולפלג, מה רע באלעד? למה מוכרחים להסתער עם אש זרה בעיניים ולדרוש ולעקור את הכל?<

  אבי |
  הגב
 7. החטא של פרוש

  החטא הגדול של שרוליק פרוש
  אפשר לומר הכל על שרוליק פרוש אבל לומר ששרוליק פרוש שמר על האחדות בעיר זה כבר פשע,
  לאחר תוצאות הבחירות ב 2013 כשפרוש ניצח את הרשות שם לו למטרה להחליש את כוחה של שס בעיר אלעד, כאשר שס קיבלה שישה מושבים במועצה בתוספת לשני המושבים של צברי ויצרו גוש עם רצון לקבל תיקים מכובדים ובצדק, ישראל פרוש גמר בדעתו שס לא תיהיה חלק מניהול העיר שס תיהיה במועצה אבל קטועת ידיים בלי כח לעזור לבוחריה אשר הצביעו לה בבחירות למועצה.
  פרוש מצא את החוליה החלשה ברשימת שס שהוא אבי דיין ונתן לו את תיק ההנדסה , תיק חזק עם המון כח וכמובן עם הרבה פרנסה, בכך פרוש הרוויח שני ציפורים במכה אחת הרווח הראשון והמיידי זה החלשה טוטאלית של תנועת שס בעיר והמכה היותר קשה בטווח הרחוק יותר זה פילוג שיטתי בציבור הספרדי בעיר תוך עבודה לאורך כל החמש שנים האחרונות כדי לפלג קהילה קהילה בעיר ולבסס את מעמדו שלו כביכול שהוא הנציג שלהם ולא אף אחד אחר, אי אפשר לחשוב אם איש שס היה עושה את זה בקהילות החסידים איזה צעקות גיוועלד וחילול ה הוא היה סופג
  אבל כשמדובר בציבור הספרדי אפשר לרמוס את כבודו ולזלזל באינטלגנציה שלו כאילו הספרדים לא יכולים לדאוג לעצמם,
  ובסופו של דבר כמה חילול ה נגרם מהסיפור הזה ישראל פרוש דואג כל כך שהאדמורים והמועצת החסידית תתמוך בו כיוון שחייבים את תמיכת הרבנים במצוות ועשית ככל אשר יורוך
  וכמובן הציבור הליטאי גם כן יעשו כמצוות רבותיהם
  אבל בציבור הספרדי לשיטתו של ישראל פרוש אין מצווה לשמוע לקול רבני וגדולי ישראל הרי אני אוהב אתכם אניייי ספרדי בלב אני ואני ואני…
  ישראל גם לנו יש רבנים גם לנו יש גדולי תורה והם מצווים אותנו לבחור על פי החלטתם אז מי אתה שתבוא ותגיד אתם תבחרו מה שטוב לכם אל תשמעו לגדולי התורה שלכם??!
  פרוש הצליח לעשות מה שהרשעים שבאומות לא הצליחו לעשות, פרוש קירר את האמבטיה, קירר את האמונה התמימה שלנו בחכמי וגדולי הדור.
  בתפילה שלא יגרם חס ושלום חילול ה במערכת בחירות הללו ושנראה משיח במהרה אמן.
  מצווה לפרסם

  פיני |
  הגב
 8. התמונה ממש לא קשורה

  האתר הזה מונע דרך אנשים של אלי ישי הרוצים לשסע לנו את כל הציבור החרדי!!!

  תפרסמו ותפסיקו לצנזר את כל התגובות שלי!!!

  האתר מנסה דרך התמונה להראות עד כמה פורש תותח!!! בולט כמה שנאה יש לכם לש"ס ודגל!!! |
  הגב
 9. בוקר טוב לדגל איפה הייתם עד עכשיו

  אצביע בקלפי רק לישראל פרוש כהוראתו של מרן ראש הישיבה מאיר עיני ישראל הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א

  חרדי ספרדי |
  הגב
 10. הנ"ל על פי ההגיון ועל פי היושר???

  הנה בשנתיים האחרונות, עומדים החרדים לדבר ד' לפני תופעה כאובה, בה אנו רואים יום יום מעשי רדיפות שיטתיות ואכזריות, מעשי סדום ועמורה, כלפי אנשים נשים וטף, דברים אשר לא שמעתן אוזן מעולם, ואשר לא נעשו מעולם כלפי שום קבוצה וכלפי שום פורצי גדר בכל הדורות האחרונים.

  והכואב ביותר הוא שדבר זה נהפך ל"היתר גמור", ול"מצווה רבה" ייחשב, כל המרבה לרדוף בתלמידי חכמים, עובדי ד', מדקדקים במצות, ולהציק לצדיקי הדור שהם מאמינים בהשם יתברך ובתורתו – הרי זה משובח. והנה מתוך בדיקה מקיפה שנעשתה, המסקנא היא כי שורש ומקור כל התופעה הזו היא בעיקר מ"הפסקים" ו"ההוראות" היוצאים השכם והערב בשם חצירו של רבנו מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א, ואשר כביכול נאמרו מדעתו ורצונו. באזנינו שמענו ובעינינו ראינו, את הקללות והגידופים, וכל "הלכות אכזריות" שיוצאים מבית זה "בשמו" כגון:
  *לבזות ולשפוך דמם של חזנים ובעלי תפילות,
  *לשבור מטה לחמם של מלמדים ושל רמי"ם בישיבות,
  *לפלג ולקרוע משפחות לגזרים,
  *להלבין פנים ברבים של ישישים ובעלי שיבה,
  *להורות לילדים לנתק קשר ל-ח-ל-ו-ט-י-ן – עם הוריהם מולידיהם,
  *להמנע מלהלוות כספים לנצרכים,
  *ועל כולנה לכנותם "בהמות" ומחוייבי סקילה,
  *ולעשותם כ"גויים גמורים" לכל דבר וענין,
  *ועוד כהנה גזירות אכזריות והנהגות משונות,
  אשר אינם מתקבלים על דעת שכל האנושי כלל, אשר אף לבעלי חיים מהלכי ארבע ייאסר לעשות כן משום "צער בעלי חיים" (ומחצר הבית הזה יוצאים "היתרים" על ימין ועל שמאל על כל מיני וסוגי האכזריות של היטלר ימ"ש שר"י שלא יעלו על הדעת, כמעט עד רציחה) ונס עשה השי"ת שכבר כתב החזון איש ריש יו"ד שבזמננו אין דין "מורידין ולא מעלין", כי לולא זה הרי שבודאות גמורה היה יוצא מהבית שם פסק הלכה שגם מותר לשפוך דם בפועל ממש, והדור הצעיר גדל ומתחנך על ברכי שיטה משונה ואכזרית זו, ואחריתו מי ישורנו ח"ו.

  ובהיות שאנו מכירים את רבנו מרן שר התורה שליט"א זה עידן ועידנים, ולכולנו זכור את אשר אמר עליו מרן הגרא"מ שך בהספדו על מרן הסטיפלער: "הניח בן כמותו", וכן זכור את אשר אמר עליו בכנס ברח' בן יעקב בב"ב: "יש לנו כאן את התלמיד חכם, אפשר התלמיד חכם הכי גדול בדור, ששואלים אותו בכל מקום ויודע, דרך ארץ שיהיה לציבור מפניו". ואכן בכל העולם הולך שמו לפניו כבקי בכל חדרי תורה. ואם כן לא יתכן שה"הלכות" ו"הפסקים" הללו נאמרים מדעתו החפשית
  והברורה.

  ולכן אמרתי לבדוק הדברים לעומקם, מי הסובבים אותו, ומה מעשיהם ודרכיהם, והמסקנא העולה היא ש"אכן נודע הדבר": אנשי דמים ומרמה, בני בליעל, חצופים למקום ב"ה, הם סובבים אותו צדיק, ומנצלים את מצבו [הידוע] בכדי לקדם את גחמותיהם ומטרותיהם. וגורמים להטיל מום בקדשים חלילה.

  וכבר אמר אחד הנכדים על דבר ההוראות של הרדיפות הקללות והגידופים: "אנחנו יודעים שזה מבזה את סבא עד לדיוטא התחתונה, אך לא היתה לנו ברירה" וד"ל.

  והנה אף שמבואר בכמה מקומות בחז"ל שיש סייעתא דשמיא לאדם צדיק שלא להיכשל ושלא יטעו אותו, מ"מ אי"ז אלא בגדר סייעתא דשמיא, ועל דרך כלל, אך אין זה בגדר הבטחה וודאית שלא יוכל להיות כדבר הזה. וכבר אמר הנביא אלישע: "וד' העלים ממני ולא הגיד לי". ומה לנו יותר מדברי התוס' בפ"ק דחולין ובכמה מקומות בש"ס: "דהא דאין הקב"ה מביא תקלה על ידי צדיקים היינו דוקא במידי דאכילה".

  ולפיכך, אם אנו רואים דברים זרים ביותר שהם נגד התורה, צריכים אנו לדון לכף זכות שאירעה כאן טעות מצערת. ואדרבא, מי שסבור שהדברים הללו נאמרו מדיעה ברורה של הגר"ח ללא תערובת אנשי ביתו – הוא הוא זה שמבזה את הגר"ח. וכהיום ברור כחמה שנכדו השפל השקרן ובעל מחלוקת בן 28 הוא המנהיג "החדש" של עם ישראל ר"ל, [חדש אסור מן התורה] והוא מוסר פוסק וחותם בשם הגר"ח דברי כפירה של ממש, דברים שמעולם לא נאמרו ע"י הגר"ח שליט"א.

  עוד נביא תמליל מדוייק מדבריו של הגאון המקובל רבי י. עדס שליט"א בכינוס תלמידי ישיבה מוצש"ק כי תשא חורף התשע"ד, בו הוא מספר דברים ששמע בעצמו מאנשי חצירו הבכירים של הגר"ח, שהם בעצמם סוברים על הגר"ח שכיום מפאת זקנותו הוא כבר אינו כשיר לענות על שאלות וכו'.

  בט"ו בשבט לפני מספר שנים התפרסמה הסרטה בה נראה הנכד, בשעה שהגר"ח אוכל פירות, והנכד אומר לאשתו: "הוא דוחף דוחף מכניס מכניס"… רח"ל מבזיון כזה לשר התורה.

  באי ביתו של הגר"ח נותנים לליצן הידוע לקליפה הגדולה של הדור הזה, הנודע ליפא שמעלצר להיכנס לקודש פנימה עם מלבושי הליצנות שלו.

  דבר נוסף מבית אנשי הגר"ח, זהו שאומרים לילדים הבאים לביתו לברכה, להוציא את הפיאות בזמן שהותם שם, ואח"כ יכולים להחזיר למאחורי האוזניים. מה זה? פשוט מרמים אותו!!!! הלא יש תמונה מיתד נאמן א' ניסן תשע"ד, ניתן לראות את תלמידי חיידר "חכמת שלמה" בביקור אצל הגר"ח, וכולם עם פיאות בחוץ, ואילו אצל הגראי"ל שטיינמן הם עם הפיאות בפנים.

  אחת התמיהות הגדולות על כל אלו הרדיפות והפסקים המשונים, זאת העובדה שלפני מס' שנים, אשר אף משמש כשליח חב"ד בפיגוע, נפצע אדם אשר הוא 'חבדניק' משיחי, עם כיפת 'יחי אדוננו' בהודו, והגר"ח קניבסקי בא לבקרו בבית החולים. אתרי חב"ד עטו על המציאה כמוצא שלל רב, ויודעי דבר אמרו שכסף רב זרם שם והגיע מאירגוני חב"ד לכיסם של אותם משבקי"ם בני בליעל בכדי שיארגנו כזה ביקור.

  הנה רק כמה דוגמאות, ואני בטוח בכך שאין אני מחדש לכם פה כלום עם כל הנ"ל, ודאי שידוע לכולם יותר טוב ממני אבל זה בגד של תֵּן לְחָכָם וְיֶחְכַּם עוֹד, הוֹדַע לְצַדִּיק וְיוֹסֶף לֶקַח, אדם חכם אינו מסתפק בחכמה שנותנים לו, אלא משתמש בה כדי להוסיף עוד חכמה; אדם צדיק אינו מסתפק במצות שנותנים לו, אלא משתמש בהן כדי להוסיף עוד מסקנות מעשיות..

  בהצלחה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. פרוש רדף אחריכם חצי שנה כדי שתבואו להתדיין ולא רציתם.

  עכשיו שבועיים לפני הבחירות נזכרתם,

  צבועים הייתם וצבועים נשארתם.

  אוריש |
  הגב