דגל: "תומכים בדחיית הבחירות באלעד"

'דגל התורה' יוצאת בהודעה לתקשורת בעקבות בקשת שס לדחות את הבחירות באלעד, ומחזקת אותה בדרישה לדחיית הבחירות

'דגל התורה' יוצאת בהודעה לתקשורת בעקבות בקשת שס לדחות את הבחירות באלעד, ומחזקת אותה בדרישה לדחיית הבחירות. "רואים בכאב איך בכל נושא שקשור לציבור החרדי בית המשפט מושך את ידיו ולא נותן סעד גם שמדובר בבחירות דמוקרטיות. תומכים בדחיית הבחירות באלעד", נכתב בהודעה לעיתונות של דגל התורה.

בהודעה של דגל נמסר כי "שיתוף הפעולה בין 'דגל התורה' וש"ס באלעד גורמת להרבות כבוד שמיים לחיזוק האחדות בין תושבי העיר אלעד ולטובת המשך פיתוחה ושגשוגה בדרכי אחדות ושלום.
ברור לכולם שהאינטרס של הציבור החרדי כולו לומר לבתי המשפט: אל תפגעו בזכות לבחור ולהיבחר במיוחד שברור לכל שמאחורי הבקשה עומדים אינטרסים פוליטיים מובהקים. לא ייתכן שהאלימות תגבר, ושכירת חוקרים פרטיים שמוציאים דו"חות בניגוד למציאות, תכריע את מערכת הבחירות.

"אנו רואים בכאב" אומרים בדגל, "איך בכל נושא שקשור לציבור החרדי בית המשפט מושך את ידיו ולא נותן סעד גם שמדובר בבחירות דמוקרטיות.
דחיית הבחירות היא המענה היחיד והנכון לעת הזו".

מוקדם יותר דיווחנו כי הממשלה מבקשת להעביר במשאל טלפוני את סמכויותיו של שר הפנים אריה דרעי בעניין דחיית הבחירות באלעד, אל השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי. כך נודע בדקות אלו ל'אקטואליק'.

היועץ המשפטי של משרד הפנים פרסם חוות דעת שאין על כך מניעה.

כזכור, ביממה האחרונה החלה פעולה מאסיבית של החתמת תושבים באלעד על בקשה משר הפנים לדחות את הבחירות לאלעד, עד שב'דגל' ו'ש"ס' יעמידו מועמד משלהם מול המועמד ישראל פרוש, ראש העיר המכהן.

הבוקר חשף 'אקטואליק' כי בעיר פועלים פעילים מרכזיים לשליחת אנשים להחתים את תושבי העיר תמורת כסף: 100 ₪ ל-50 חתימות, ו-50 ₪ ל-30 חתימות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.