דואג לגור • ליצמן נזף בראש העיר: "מדוע אתה מפלה חרדים"?

ליצמן ובנט סיירו הבוקר (שלישי) בחיידר של חסידות גור בערד. במהלך הביקור התרעם ליצמן על ראש העיר ניסן בן חמו מ'יש עתיד' ומחה בפני ראש העיר על כך שהוא מפלה את האוכלוסייה החרדית בעיר שברובה משתייכת לחסידות גור.

שר הבריאות יעקב ליצמן ושר החינוך נפתלי בנט סיירו הבוקר (שלישי) בחיידר של חסידות גור בערד ומחה בפני ראש העיר מטעם יש עתיד על כך שהוא מפלה את האוכלוסיה החרדית.

במהלך הביקור התרעם ליצמן על ראש העיר ניסן בן חמו מ'יש עתיד' ומחה בפניו בפני ראש העיר על כך שהוא מפלה את האוכלוסייה החרדית בעיר. "יש לי מערכת לא קלה. לצערי אני צריך לעסוק בזה פעם או פעמיים בשבוע, אני צריך לבוא לכבות שריפות", אמר ליצמן.

כזכור, לפני כחצי שנה ראש העיר ערד אמר בראיון ל"רדיו דרום" כי ליצמן  איים עליו בשל חילוקי דעות סביב הקצאות מבני חינוך לחסידות גור בעיר.

כידוע, רוב האכלוסיה החרדית בערד משתייכים לחסידות גור, וליצמן שעסוק עד לראשו בענייני משרדו הגיע במיוחד לעקוב אחר הסיוע למוסדות למרות שפרוש, חבריו לסיעה, סגן שר החינוך, אמור לעסוק בכך.

במהלך הביקור ב'חיידר' נשאלו התלמידים שאלות בתנ"ך בנוכחות השרים והילדים גילו בקיאות מרשימה. בהמשך ביקרו השרים במוקד הטלפוני טללי ערד המספק תעסוקה ל-300 נשים חרדיות בעיר ובמוסדות חינוך נוספים המזוהים עם האוכלוסיה הדתית והכללית.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.