דודו פישר: מבקש להכריז על פשיטת רגל

הזמר וכוכב הילדים דודו פישר, הגיש בקשה לביהמ"ש בנצרת להכריז על פשיטת רגל, בשל חובות לדבריו של 1.56 מיליון ₪

אתר News1 חשף הבוקר כי החזן והזמר דודו פישר ביקש השבוע מבית המשפט המחוזי בנצרת להכריז עליו כפושט רגל, בטענה לחובות של 1.56 מיליון שקל, לדבריו.

הזמר דודו פישר, בן 66, הוא אחד הזמרים והחזנים הידועים בישראל, ונודע גם ככוכב ילדים בעקבות סדרת קלטות הוידאו "בגן של דודו" שהצליחה מאד במגזר הדתי והחרדי.

פישר דיווח לבית המשפט כי רעייתו לשעבר, טובה פישר, פתחה נגדו תיק בהוצאה לפועל בטענה לחוב של 500,000 שקל. חוב מרכזי נוסף הוא משכנתה בסך 256,000 דולר לבנק צ'ייס האמריקני הרובצת על דירה שבבעלותו בניו-יורק.

לדברי פישר, הכנסתו החודשית נטו כיום היא 10,000 שקל בלבד; רעייתו כיום, רויטל פישר, משמשת כמפיקה וכיחצ"נית שלו ושכרה הוא 10,000 שקל בחודש. הוצאות המשפחה מסתכמות על-פי הבקשה ביותר מ-30,000 שקל בחודש, כולל שכר דירה במגדל (6,500 שקל), משכנתה בניו-יורק (9,000 שקל), ועד בית בניו-יורק (3,000 שקל) וחינוך לארבעת הילדים (5,500 שקל).

לטענת פישר, הסתבכותו נובעת מהסכם הגירושין עליו חתם בשנת 2015 תחת "איומים, כפייה והטעיה", ואשר אותו הוא מבקש לבטל בהליך תלוי ועומד בבית המשפט למשפחה בפתח תקוה. במסגרת ההסכם הוא העביר לאשתו הראשונה וילה, בית ומגרש בפתח תקוה, וכן העביר לשלושת ילדיהם מבנה תעשיה בפתח תקוה; הילדים ואחותו של פישר גם התחלקו בשלוש חנויות בפתח תקוה שירש פישר מאביו.

עוד אומר פישר כי אינו יכול להשכיר את הדירה בניו-יורק הרשומה על שמו ועל שם אשתו הראשונה, שכן היא לא חתמה על מסמכי העברת הזכויות המלאות לידיו. לטענתו, בשנת 2015 גם הפסיק לקבל תמלוגים על זכויות יוצרים, שככל הנראה עוקלו. למרות ששלושת ילדיה של רעייתו השנייה ובנם המשותף מתגוררים עימו, הוא אינו מקבל קצבאות בגינם משום שהן מקוזזות כנגד חובו לביטוח הלאומי.

פישר אמר עוד, כי כל נכסיו – למעט הדירה בניו-יורק, וכולל ירושות עתידיות – הועברו לידי גרושתו, שכאמור אינה מעבירה לידיו את חלקה באותה דירה. ההסכם גם הטיל עליו חיוב כספי של 70,000 שקל בחודש, היה עליו לפדות את כל חסכונותיו והוא נותר חסר כל. עוד הוא אומר, יציאתו מן הארץ הוגבלה בשל חוסר כיס "ולמעשה פרנסתי, כחזן בכל העולם, נפגעה קשות". הבקשה הוגשה באמצעות עו"ד נעם זוכמן.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. העם איתך

    לא ניתן לסמל תרבות אדיר ליפול. קראנו את החומר ואנחנו נלחם על צדקתך . לפי ההסכם הגרושה סחטה אותו וכתב עליו 70 אלף בחודש ואת כל הכספים ונכסים שעשה לבד. וכן 50 אחוז מהרווחים. אם לא נסח ואיים לט היהיה חותם.
    מאמינים לך ו מתארגנת כבר קבוצה של כמעט 1200 אנשים שיתכן שיהיו עוד הרבה יותר ואז נצא עם ההסכם ותביעות שלך לתקשורת ולבית הנשיא.

    מוטי |
    הגב