דודי שוומנפלד הצטרף לישי: "זעקתי את זעקת העשוקים"

שדר רדיו קול ברמה דודי שוומנפלד (52) הוא הרכש החדש של אלי ישי: שווומנפלד מסר בתגובה: "במשך כל שנותיי בתחנות הרדיו זעמתי וזעקתי את זעקת העשוקים, הגיע הזמן לעשות מעשה ולשנות את המערכת מבפנים".

שדר רדיו קול ברמה דודי שוומנפלד (52) הוא הרכש החדש של אלי ישי, כפי שכבר פורסם בקוקר לפני  כחודש ישי פנה לשוומנפלד וביקש ממנו להצטרף לשורות המפלגה, אך שוונמפלד נדחק למקום לא ראילי וישובץ בחמישייה השנייה.

ממפלגת ״יחד״ נמסר: המפלגה שמחה לצרף אל שורותיה ולהציג ברשימת המועמדים את איש התקשורת דודי שוומנפלד (52).
בכל שנותיו כאיש רדיו קידם שוומנפלד אג׳נדה חברתית וניצל את הבמה התקשורתית למאבקים נגד אפליית בנות בסמינרים והיה החלוץ שהעלה את הסוגיה לסדר היום הציבורי. כן נאבק נגד שכר הלימוד המאמיר במוסדות החינוך החרדי ולשינוי יחס החברה החרדית לנוער נושר אותו הוא מכנה ״נוער הנשמות״ וכנגד בירוקרטיה ממשלתית.

דודי, מקורב לחסידות חב״ד ולרב יצחק דוד גרוסמן ראש מוסדות ״מגדל אור״, עוסק בקירוב רחוקים ובסיוע למשפחות רווחה. שימש כראש ישיבה לנוער נושר ומתגורר במגדל העמק.

שוומנפלד מסר: ״במשך כל שנותיי בתחנות הרדיו זעמתי וזעקתי את זעקת העשוקים, הגיע הזמן לעשות מעשה ולשנות את המערכת מבפנים. אני מאמין במהלך ההיסטורי של אחדות בין כל הקהלים והגוונים – חרדים, דתיים ומסורתיים, אשכנזים וספרדים המבקשים לשמור ולבצר את ערכי תורת ישראל, לשמור על גבולות ארץ ישראל, לדאוג לעניים ולחלשים, בהקפדה על טוהר המידות וניקיון כפיים בשירות הציבורי״

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא לחינם הלך הליצן אצל ליצן החצר
  פשוט חבילת בדיחות
  בושה לצרף את החקיין של זהבי העצבני
  לפחות יפסיקו לשמוע אותו ברדיו

  משה |
  הגב