דוד ביטן הודיע לרה"מ: "פורש מתפקיד יו"ר הקואליציה"

יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן הודיע עתה על פרישתו מתפקיד יו"ר  הקואליציה וזאת בצל החקירות 

דרמה פוליטית: יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן הודיע עתה על פרישתו מתפקיד יו"ר הקואליציה, וזאת בצל החקירות כנגדו בפרשת האולם בראשון לציון.

ביטן פרסם הודעה בה נאמר: "הבוקר ביקשתי מראש הממשלה לשחרר אותי מתפקידי כיו״ר הקואליציה, זאת בשל העובדה שהמצב הקיים מקשה על תפקודי ואינני רוצה לפגוע בעבודתה ובתפקודה של הקואליציה.

ביטן הודה לרה"מ ואמר כי ימשיך לכהן כח"כ. "אני מודה לראש הממשלה על האמון והתמיכה לאורך כל הדרך. אמשיך לכהן בכבוד רב כח״כ מטעם סיעת הליכוד ואעשה כל שביכולתי להמשיך ולייצג ציבור שלם שנתן בי אמון"

ביטן חשוד כי קיבל שוחד מאיש עסקים המקורב אליו, על פי החשד ביטן סייע לכאורה לבנו של המקורב לזכות במכרז עירוני לביצוע עבודות העפר במתחם האלף בראשון.

בשבוע שעבר דווח כי חוקרי המשטרה סבורים שאיש העסקים משה יוסף הוא המוציא והמביא של דוד ביטן בכל הקשור לכיסוי חובותיו לאנשי עסקים.

ראש הממשלה מברך את הביטן הצעיר ולא שוכח לפרגן לבולדוזר של הקואליציה.

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום רביעי 23 אוגוסט 2017

החשד שהטיחו החוקרים בביטן הוא כי משה יוסף מימן בין השאר את חתונת בתו של יו"ר הקואליציה שנערכה לפני יותר משלושה חודשים – זאת לאחר שהשניים נשמעו מדברים על כך בהקלטות שבידי החוקרים.

חשד אחר שהועלה אתמול בחקירתו השלישית של ביטן הוא כי קיבל 15 אלף שקלים במזומן מהקבלן ופעיל הליכוד אלברט ביטון שאף הוא נעצר בפרשה.

בחקירה הציעו חוקריו לביטן: תיבדק בפוליגרף; ביטן השיב – מוכן להיבדק ובלבד שהבדיקה תכלול גם עדויות אחרות ואם אמצא דובר אמת התיק ייסגר. חוקרי המשטרה סירבו.

גורם המקורב לחקירה אומר לחדשות 2: "אם משה יוסף, ששותק עד עכשיו, ישתף פעולה – הקרב של ביטן יהיה לא על הכנסת אלא על הכלא".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.