דוח חריף של מבקר המדינה נגד הליכוד

מפלגת הליכוד ספגה את הקנס הכבד ביותר – 350 אלף שקל, בשל קיום אירוע "הליכודיאדה" באילת, לפיו האירוע הוא סוג של תמורה אסורה

לפני שעה קלה פרסם מבקר המדינה דוח על פעילות המפלגות בישראל, רוב המפלגות נקנסו בעקבות טיעונים שונים על שימוש לא נכון בכספי המפלגה, כאשר בין הייתר דובר על גובה הקנסות למפלגות בדו"ח המבקר – 'הליכוד': 350.000 ש"ח, 'אגודת ישראל': 150.000 ש"ח, 'ישראל ביתנו': 137.000 ש"ח, 'יש עתיד': 100.000 ש"ח ו'התנועה': 90.000 ש"ח.

מפלגת הליכוד ספגה את הקנס הכבד ביותר – 350 אלף שקל, בשל קיום אירוע "הליכודיאדה" באילת, לפיו האירוע הוא סוג של תמורה אסורה.

תגובת הליכוד לדוח מבקר המדינה: קביעתו של מבקר המדינה לפיה הסיקור התקשורתי של אירועי "הליכודיאדה" הוא בבחינת תרומה אסורה עבור תנועת הליכוד עלולה להוביל למצב אבסורדי ולפיו כל סיקור תקשורתי של אירוע פוליטי שלא אורגן על ידי מפלגה יוגדר כתרומה אסורה למפלגה כזאת או אחרת.

יש לציין כי הליכודיאדה היא יוזמה פרטית של אנשי עסקים פרטיים. תנועת הליכוד לא יוזמת אותה, לא מארגנת אותה ולא מממנת אותה. עובדה זאת שידועה לנציגי מבקר המדינה מעלה תהייה גדולה בדבר ההחלטה לקנוס את הליכוד בסכום של 350,000 ש"ח.

תנועת הליכוד תבחן את הדרכים החוקיות לערער על המלצת המבקר כבר בימים הקרובים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.