דורון אלמוג במתקפה: "הירש נכשל" (וידאו)

מתקפה כנגד מינוי הירש: "אני חושב שיש מועמדים יותר ראויים והרבה יותר מתאימים, נקודה. הרבה יותר ראויים בהרבה מאוד היבטים", אמר אלמוג. "הוא נכשל במבחן הביצועי. הוא איש חשיבה מצוין, אבל המשטרה זה מבחן ביצועי".

האלוף במילואים דורון אלמוג הקפיד לשמור על שתיקה ולא לדבר כנגד מינויו של הירש. כעת,  מדבר לראשונה עם חדשות 2 Online על המינוי שעור סערה בצמרת המשטרה.

לפני כשמונה ימים נפגשו אלוף במיל' אלמוג ואלוף במיל' יורם יאיר  שחיברו דוחות על ההתנהלות במלחמת לבנון השנייה, ובעיקר טעונת קשות על הירש. במהלך השיחה הסביר את התנגדותו למינוי הירש למפכ"ל. "אני חושב שיש מועמדים יותר ראויים והרבה יותר מתאימים, נקודה. הרבה יותר ראויים בהרבה מאוד היבטים", אמר אלמוג. "הוא נכשל במבחן הביצועי. הוא איש חשיבה מצוין, אבל המשטרה זה מבחן ביצועי".

(באדיבות רשת)

 

האלוף במילואים הדגיש שבמשטרה מתמודדים מדי חודש עם אירוע גדול: "כל חודש המשטרה עוסקת בביצוע, זה לא גוף חשיבה. גל הרבה יותר מתאים לחשיבה ולא לביצוע, ככה לפחות אני התרשמתי".

 

בשיחה עם חדשות 2 הוא חשף כי הוא והאלוף במיל' יאיר שיגרו מכתב לשופט יעקב טירקל, שעומד בראש הוועדה למינוי בכירים ואמור לבסוף לקבל את ההחלטה האם הירש יכול להתמנות למפכ"ל.

 

 

"ההחלטה לגבי הירש הייתה בלי לשאול לא אותי ולא את יה-יה", הוא טוען. "אף אחד לא שאל אותנו. אני לא בטוח כמה ידעו על הדוחות ומה כתוב בדוחות על התפקוד שלו".

 

"הדוחות של שנינו מאוד חמורים", אמר אלמוג. "כתבנו מכתב לטירקל עם עיקרי הדברים, עם השורות התחתונות. אם טירקל ימצא לנכון, אם הוועדה תמשיך את תפקידה אז אני מניח שיקראו לנו באיזשהו שלב".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.