דו פרצופי? משה לאון מחניף לחרדים – ותוקף אותם בעיתונים ברוסית • בפנים: השקית של ליאון בחנות לממכר חזיר

בעוד המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון יוצא ובא בבתי הרבנים ומנסה לקושש את קולות החרדים, מסתבר כי דווקא במקומות אחרים שהוא כנראה בטוח שחרדים לא יגיעו אליהם – הוא תוקף את הציבור החרדי.

בעיתון ברוסית היוצא מטעם מפלגת 'ישראל היום' המריצה את ליאון, תקף ליאון בימים האחרונים את ראש העיר המכהן ניר ברקת על כך שהעביר כסף לחרדים.
לא רק זה, אלא שכחלק מהקמפיין – תמונתו של ליאון והקריאה לתמוך בו, מתנוססת על שקיות בחנות לממכר …חזיר, לא פחות, כעוד ניסיון לקנות את הקול הרוסי.

בעוד ליאון רץ אחר הקולות החרדיים והרוסיים, הוא אומר לכל מגזר את מה שהוא חפץ לשמוע. בעוד את החרדים הוא מרפד בשלל אמירות פרו-חרדיות, בעיתונים ברוסית כאמור הוא תוקף את הציבור החרדי ואת ההטבות שהוענקו לו בקדנציה האחרונה של ברקת.
בעיתון ברוסית שהופץ בחודש שעבר, הותקף ברקת על ידי ליאון על כך שהגדיל את התקציבים לחרדיים.
“העירייה הגדילה בצורה רצינית תשלומים למגזר החרדי על חשבון אזרחים חילוניים”, נכתב שם. “העירייה חייבת לדאוג לכל אזרח ולכל תושב ולא לדאוג למגזר אחד על חשבון מגזר אחר”. בהמשך נכתב כי העירייה בראשות ברקת העניקה רישיון ל-147 מבנים עבור חרדים ורק 68 מבנים לאוכלוסיה החילונית.

ברקת מואשם שם עוד, כי סבסד מוסדות חינוך חרדיים והעביר את בית הספר רנה קאסן לידי החרדים, וכל זה בעיתון מטעמו של ליאון.

ממטה ליאון מסרו בתגובה לתקשורת כי "כפל לשון וספינים תקשורתיים מאפיינים דווקא את התנהלותו של ברקת המנותק. אנו מבליטים את חלקו של ליברמן בקמפיין של ליאון ברוסית, בעברית, באמהרית, באנגלית ובצרפתית. ברקת נתן לחרדים יותר מכל ראש עיר אחר, אך מכיוון שהוא מתנשא, יהיר ומנותק הם אינם תומכים בו, וגם לא יתמכו בו".

במטה ברקת אמרו כי "ליברמן משקר בניסיון להשתלט על ירושלים. הציבור לא קונה את התבטאויותיו הנואשות. תושבי ירושלים אינם רוצים לחזור לשנים הרעות ולקומבינות”.

צפו: השקית של ליאון בחנות בה מוכרים חזיר

 

סלמן

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דו פרצופי כמו דרעי וליברמן
    המאפיה שולטת בארץ כאן

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב