3 הרוגים בחילופי אש בין המשטרה למחבלים

דרמה בצרפת: 3 הרוגים, בהם שני מבוקשים, במהלך חילופי אש בין המשטרה לטרוריסטים שהתבצרו בדירה בפרבר צפוני של פריז {שידור ישיר מפריז}

דרמה בצרפת: חילופי אש כבדים הבוקר בין שוטרים לחמושים שמתבצרים בדירה בפרבר צפוני של פריז. כוחות המשטרה קראו לתושבי האזור להישאר בבתיהם. לפי כלי תקשורת בצרפת, היעד הוא "המוח" שמאחורי הפיגועים הגדולים שהתרחשו בשבת האחרונה.

כלי התקשורת במדינה מדווחים עוד כי בחילופי האש נפצעו מספר שוטרים, וכי בקרב המחבלים יש בין שנים לשלה הרוגים – בהם מחבלת עם חגורת נפץ שפוצצה את עצמה.

בנוסף דווח על 3 עצורים במקום.

בתוך כך, הפאניקה והבהלה באירופה ממשיכות לשבור שיאים: מוקדם יותר הלילה שתי טיסות "אייר פראנס" שהמריאו מארה"ב לפריז הוסטו ממסלולן בעקבות איומים טלפוניים על פצצות שהוטמנו בשני המטוסים. הם נחתו בשלום, והנוסעים פונו לטרמינלים ונבדקו בקפידה. לפי הרשויות, לפי שעה לא נראה שאכן היה חומר נפץ על המטוסים.

פשיטה על בית בפרבר סן דני בפריז, ראיון עם בעל הבית בו שהו המחבל

אמש דיווחנו כי משחק כדורגל של נבחרת גרמניה בוטל והאצטדיון פונה מיושביו בעקבות מידע קונקרטי על פצצה שהוטמנה בקרבת מקום. גורמים במשטרה המקומית אמרו שהתקבל מידע מדויק שלפיו יש כוונה לבצע פיגוע באיצטדיון, ולכן המשחק בוטל.

לאחר זמן קצר דיווחו כלי התקשורת במדינה מדווחים כי נמצאה מכונית תופת שהוסוותה כאמבולנס, ובאזור נמצא אדם המוכר למשטרה. אולם בדקות האחרונות הכחיש שר הפנים הגרמני את הדיווחים האמורים.

יצוין כי ביטול המשחק בהאנובר בא לאחר ששעות קודם לכן בוטל בבריסל משחק של נבחרת בלגיה – מסיבות דומות.

בתוך כך, בריטניה מדווחים כי נוסעת בטיסה מלונדון לבוסטון נעצרה לאחר שניסתה לפתוח את דלת החירום במטוס. צוות הטיסה השתלט עליה, והיא תיעצר על ידי משטרת ארצות הברית עם הנחיתה.

מוקדם יותר דווח כי הרשויות בצרפת מחפשות מחבל שני שהיה שותף לרצף הפיגועים בפריז ונמלט, בנוסף למצוד הנערך אחר סלאח עבדסלאם שטרם נעצר. עוד בצרפת: המשטרה במדינה הודיעה כי היא איתרה את הטלפון הסלולארי של אחד ממצעי הטבח בפריז.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.