דיווח: המשטרה נערכת לחקירת דרעי

אמש חשף העיתונאי יואב יצחק כי עדות מפלילה עשויה "לסגור" על דרעי ואחיו. הבוקר מתפרסם כי ב-443 כבר נערכים לחקירה {הולך ומסתבך}

פרשת דרעי מסתעפת: במשטרה נערכים לחקירתו באזהרה של יו"ר ש"ס אריה דרעי, שצפויה להתקיים בקרוב – כך מפרסם הבוקר העיתון 'ישראל היום'.

ע"פ הדיווח, בשבועות האחרונים משלימים החוקרים את איסוף התשתית הראייתית נגד דרעי, אשר עימה יעומת בחקירתו.

כזכור, אמש חשף העיתונאי יואב יצחק בNews1 כי בידי המשטרה עדות מפלילה וחמורה נגד אריה דרעי ואחיו שלמה דרעי, על פי הדיווח חקירת אריה דרעי צפויה כבר בימים הקרובים, או בשבוע הבא. צוות החקירה ביקש מהיועמ"ש לאשר חקירת אריה דרעי באזהרה.

על פי הדיווח המידע הנפיץ והרגיש כבר הגיע לאוזניו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. ההערכה היא, כי דרעי יאלץ תוך זמן קצר לפרוש מהממשלה, ועמו מפלגת שס. נוכח זאת, בוחן נתניהו בימים אלה הכנסת שותפה חדשה לממשלה, במקום שס.

החקירה מתמקדת בכספים שהועברו בתוך משפחת דרעי, שמקור חלק מהם בגורמי חוץ. ל-News1 נודע, כי שלמה דרעי ובני משפחה נוספים עומתו עם דברי העד/ה והתקשו להפריך את החשדות שהוצגו בפניהם. בשל צו איסור פרסום אנו מנועים מחשיפת זהות העד/ה, וזאת על-אף שבני משפחת דרעי ומקורביהם, וכן גורמים מקורבים, כבר יודעים את זהות העד/ה.

המשטרה צפויה לבחון מכל כיוון את מקורות מימון הנכסים שברשות המשפחה. חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה יבדקו את חשבונות הבנק של דרעי ושל אחיו הקבלן שלמה, יגבו עדויות מבני משפחתם ומגורמים הקשורים בעסקי הנדל"ן של השניים ויבחנו מסמכים הרלוונטיים להם ולקניינם.

לשלמה דרעי, אחיו של שר הפנים מיוחסות שתי עבירות שממוקמות ברף העליון של עבירות השחיתות ושתי עבירות כלכליות. בשל כך, מי שהופקד על חקירתו היה צוות משותף של חוקרי להב 433 וחוקרים מרשות המסים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השבת והכותל תובעים את עלבונם

  וגם על בזיון ת"ח.

  דרעקי הרפורמי |
  הגב
 2. ציער רבנים שיצטער בחקירות… השפיל את הספרדים שיושפל בכלא…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב