איסמעיל הניה אושפז בבית חולים, דיווחים סותרים באשר למצבו (וידאו)

דיווחים סותרים בתקשורת הערבית באשר למצבו של ראש ממשלת חמאס: בעזה טוענים שהוא אושפז בבית חולים לאחר שחש ברע, ואילו בנו טוען שהוא הלך לבקר פצועים בבית החולים

שמועות סותרות באשר למצב בריאותו של ראש ממשלת חמאס בעזה, איסמעיל הניה. בשעות הלילה התקבל דיווח על כך שהניה אושפז בבית חולים לאחר שחש ברע, אולם בנו הכחיש את הדברים וטען כי הוא הלך לבקר פצועים בבית חולים.

דיווח ברשתות זרות: נימצאו תסמיני הרעלה בגופו של איסמעיל הנייה .ראש ממשלת חמאס מאושפז בבית החולים בעזה טרם ידוע על מצבו. אך יש המפנים כבר עכשיו אצבע מאשימה כלפי ישראל בכך שהיא קשורה לפרשה.

העיתונאי אריה ארליך התלוצץ בטוויטר: שעות לאחר שיצא ממנו – הנייה חזר כעת לבית החולים. הפעם לאחת הקומות העליונות.

מוקדם יותר יממה לאחר ההודעה על הפסקת האש בין ישראל וחמאס, יצא היום (רביעי) בכיר הארגון איסמעיל הנייה מהבונקר והגיע ל"חגיגות הניצחון" עם האלפים בעזה.

צפו: הנייה יוצא מהבונקר ונושא היום את נאום הניצחון

צפו: הניה תוקף את יעלון באופן אישי

באדיבות רשת

"התחלנו את המערכה בירי לעבר חיפה וכך גם סיימנו", אמר הנייה להמונים שמחו  כפיים,  "שרטטנו קו התקדמות לירושלים. נחזיר את הפליטים לבתיהם". הנייה התייחס גם למחיר הכבד ששילמו הפלסטינים בלחימה, לאחר שיותר מ-2,000 בני אדם מצאו את מותם ברצועת עזה. "אנחנו מגנים על האדמה", אמר הנייה. "ההרוגים הם הסמלים של הניצחון שלנו. הסמלים של הכבוד הלאומי שלנו ברכות, תשואות להרוגים ולקורבנות שנפלו במהלך המערכה".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש לציין כי מדובר במכה קשה עבור חברי הכת המסריח הקיצונית "לב [לא] טהור" אשר גורשה ב"ה כבר ממספר מדינות ואזורים בעולם. רק לפני כמה ימים דווח כי רוב חברי הכת עזבו את מקום מגוריהם בקנדה ועברו לגוואטמאלה בכדי להמנע מהאשמות ודיונים משפטיים של ניצול מיני.

  אנשי רשויות הרווחה במונטריאול העידו על כך שהילדים הוכו פיזית, חיו בהיגיינה נמוכה, הוכרחו לקחת כדורים שונים ללא מרשם, חתונה בגיל צעיר והפרה של החוק המקומי המכריח ילדים ללמוד את חומרי הלימוד המקומיים, דבר שלא יישמו.

  אלה יהודים? סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, רשעים!!! בכלל לא מדובר בחרדים! יהודים? אלה יהודים? הצחקתם אותי, סתם כת מטורללת שמביישת את כל מה שיהודי, הם האנטישמים הכי גדולים. לא פלא שהם לא מחפשים מפלט בישראל.

  מדובר בכת סרוחה לב [לא] טהור שמשתמשת בדת בקטע ציני לעבירות מין נוראיות. הכת הזאת חיבת להתפרק, לפחות תקראו להם בשם האמיתי שלהם, הם כת קיצוניות פנאטית מגעילה. הם לא יהודים הם חולים. אמורים להיות בכלא לכל ימיהם על מה שהם מעוללים.

  מדובר בכת קיצונית שמתעללת בילדים, כת מטורפת שמתעללת בילדים ובנשים, הם ברחו מהחוק בקנדה מכיון שעמדו להוציא את כל הילדים למשפחות אומנות, הבריחו את הילדים האומללים לגאוטמלה וככה ברחו מהחוק בקנדה, שלמה [ארז] הלברנץ המממז הזה הגורו שלהם – ראש הכת "דאעא"ש" צריך לשבת בכלא כל החיים, הוא כבר ישב בעבר על חטיפת ילד.

  זה לא אפ' דומה לחרדים זה כת שעוברים שם על הדברים הכי חמורים ביהדות האדמור-ארז-אלברנז זה אדם-בהמה-סרוחה כרזמתי זול בלבוש חרדי שמכה ומתעולל בילדים ונשים ועוד דברים גרועים שאני לא רוצה לכתוב ושכל אחד יבין לבד! אין שמה גיטין על פי ההלכה "אלא האדמור" מחליט היום את פה, ומחר את שם, קהילה של מפגרים!!!! סליחה כת לא חרדים!!!! הם ברחו מקנדה כי בית משפט החליט להוציא הרבה מהילדים מהמשפחות שלהם וברוך השם שהם עזבו קנדה, לאשפז ארז הלברנז מיד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • עסקן מלקווד

   מסתובב אצלינו כאן לאחרונה אדם בשם רפאל מלכה, אדם שגדל שם כל חייו, ובפיו סיפורים מאד מענינים על הכת ומנהיגה, לטענתו היכו אותו ב"מלקות" במעמד כל אחיו ואחיותיו והנהלת הקהילה על כך ששתה מים מבקבוק ולא מכוס.

   הוא טוען כי אדם השם מאיר יששכר רוזנר הוא האחראי הישיר על כל הפשעים הגיטין וקידושי הקטינים בקהילה. והוא זה שהרס את משפחתו וערך גט בינו לבין אשתו.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. אלה אינם יהודים, הם מחזיקים בידיהם את בית המקדש שלהם רח"ל, לא יאומן.

  גד |
  הגב