דיווח: מנהיג כת "לב טהור" טבע בנהר במקסיקו

כוחות הצלה משו את גופתו של הרב הלברנץ ביום שישי אחרי הצהריים, אנשי הצלה מעריכים כי  הלברנץ טבל בנהר וכי גופתו נסחפה לעיני תלמידו

התקשורת במקסיקו מדווחת כי מנהיג כת "לב טהור", שלמה הלברנץ טבע למוות בנהר במדינת צ'יאפס במקסיקו.  שגרירות ישראל במקסיקו בודקת את הדיווחים לפיה טבע מנהיג הכת.

בעיתונות המקומית דווח כי כוחות הצלה משו את גופתו של הרב הלברנץ ביום שישי אחרי הצהריים, אנשי הצלה מעריכים כי  הלברנץ טבל בנהר וכי גופתו נסחפה לעיני תלמידו.

 

 

כזכור, לפני  שנה שודר תחקיר 'המערכת' בערוץ 2, בו נחשף  מנהיג הכת האפלה הרב שלמה הלברנץ שחומקת מרשויות החוק.

בתחקיר פתיחת העונה, הציגה מגישת התכנית מיקי יחימוביץ את ממצאי התחקיר על הכת הסגורה, שבה מתקיימים נישואים בגיל צעיר. לראשונה הסכים הרב הלברנץ להתראיין לתקשורת ומסר את גרסתו ל"רדיפת הממסד" ,"אנחנו קיצונים כיוון שאנו נאמנים לתורה מדורי  דורות ממתן תורה.

מנהיג הכת ציטט קטעים מהתנ"ך ולגלג על הציונות, "האגנדה הציונית היא השואה בעצמה, צריך להשמיד את מדינת ישראל, רק השמדת את ישראל תביא את הגאולה".

 

"על פי שולחן ערוך ניתן להתחתן בגיל צעיר, אך מעולם לא התחתנה ילדה בת 14, אומר מנהיג הכת, אך נחמה חרדית  בלונדינית בת 15 שנשלחה לחצרו בגיל צעיר של הרב מספרת דברים שונים, "הוא הקשיב לי במשך שעות ושימש כפסיכולוג, התחתנו פה ילדות בגיל צעיר", היא  אומרת, "הייתי צריכה להתקלח פעמים ביום במים קפואים בכדי לכפר על העוונות, בסוף הביאו לי בחור בן 35 גרוש לבחורה צעירה". חרדי נוסף מתאר על תופעת המלקות, "מי שחוטא מקבל 39 מלקות כפי שכתוב בתורה".

 

יניב  חרדי אדוק שהיה במתחם 'לב טהור' סיפר בתחקיר על התנאים הטובים שנותנים בהתחלה, " כפר יפה, הכל נראה קסום, רק לאחר מכן אתה מגלה כי ילדים נמצאים בתוך מרתף ומענים אותם באופן מחפיר, היו צרחות שעולות מן המרתף".

 

הלברנץ טוען שהממסד רודף אותו וכי מסתכלים עליהם כמו "למפלצות עם קרניים", אך העדויות שנשמעות בתחקיר 'המערכת' לא יתנו להלברנץ לבלבל את העובדות, קהילת החסידים שלצידו נראים כלהקת דגים שסרה למרותו ורואה במנהיג הקיצוני  כ"משה רבינו". מה שמעכב את סגירת המתחם על מנעול ובריח זה הליך משפטי אורך וסבוך שרק  הולך ומסתבך.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנשי "לב טהור" - ע"י נחמן הלברנז זועקים הצילו... המצב כאן "בכת לב טהור" בגוואטאמאלא הוא נורא ואיום. יום א' בבוקר פרשת לך לך אשתו של רב קהלתינו וחתן כ"ק אדמו"ר זי"ע הרב טעללער שליט"א הצליחה לברוח רק עם חלק מילדיה מקריתינו לעיר גוואטאמאלא-סיטי אחרי מסכת עינויים אכזריים - כמו שהיה ליהודים בגרמניה, שעברה בזמן האחרון מצד ההנהלה ובראשם אותם ב' בריונים רשעים ערורים רוצחים נואפים גנבים שפלים ונבזים מאיר יששכר ראזנער ויעקב נחום וויינגארטן שר"י, ובעת בריחתה הם שלחו את שכירי החרב שלהם השומרים יום ולילה בכניסה לקריתנו עם ביקס'ן וירו על הרכב שבו היא נסעה רח"ל, כרגע היא הצליחה לברוח לעיר עם חלק מהילדים. המצב כאן נורא ואיום כבר יש רשימה ארוכה של אברכים שנצטוו על ידי ההנהגה החדשה לעזוב את הקהילה ולהשאיר גט לנשותיהם בעוון זה שאינם מספיק נאמנים להנהגה החדשה של האכזר נחמן ימ"ח ואנה אנו באים. אנו פונים בזעקה אילמת לכל מי שהיכולת בידו "אנא הצילונו" מיד אחי מיד עשיו אשר הורגינו בפועל ממש אם על בנים והכל בשם ה' ובשם התורה הקדושה.. אכן אשמים אנחנו שלא עצרנו את המטורפים האלו בעוד מועד, אבל כעת באו מים עד נפש. הצילו!!!! הצילו!!!! הצילו!!! כל מי שאומר מילה אחת שלא במקום מיד מופרד מילדיו ומאשתו [לעולם וועד] ומקבל "תיקונים" היינו לגרש את אישתו תיכף ומיד, ולעזוב את ילדיו לאנחות, אין כאן מה לאכול חוץ מקצת ירקות, ואסור לנו לבקש צדקה או לעבוד..... הצילו!!!!!!!!!! אבל לראש הכת נחמן ימ"ח מותר לאכול הרבה מעדנים, ויש לו הרבה אוכל וכסף...

  אנשי "לב טהור" – ע"י נחמן הלברנז זועקים הצילו…

  המצב כאן "בכת לב טהור" בגוואטאמאלא הוא נורא ואיום. יום א' בבוקר פרשת לך לך אשתו של רב קהלתינו וחתן כ"ק אדמו"ר זי"ע הרב טעללער שליט"א הצליחה לברוח רק עם חלק מילדיה מקריתינו לעיר גוואטאמאלא-סיטי אחרי מסכת עינויים אכזריים – כמו שהיה ליהודים בגרמניה, שעברה בזמן האחרון מצד ההנהלה ובראשם אותם ב' בריונים רשעים ערורים רוצחים נואפים גנבים שפלים ונבזים מאיר יששכר ראזנער ויעקב נחום וויינגארטן שר"י, ובעת בריחתה הם שלחו את שכירי החרב שלהם השומרים יום ולילה בכניסה לקריתנו עם ביקס'ן וירו על הרכב שבו היא נסעה רח"ל, כרגע היא הצליחה לברוח לעיר עם חלק מהילדים.

  המצב כאן נורא ואיום כבר יש רשימה ארוכה של אברכים שנצטוו על ידי ההנהגה החדשה לעזוב את הקהילה ולהשאיר גט לנשותיהם בעוון זה שאינם מספיק נאמנים להנהגה החדשה של האכזר נחמן ימ"ח ואנה אנו באים.

  אנו פונים בזעקה אילמת לכל מי שהיכולת בידו "אנא הצילונו" מיד אחי מיד עשיו אשר הורגינו בפועל ממש אם על בנים והכל בשם ה' ובשם התורה הקדושה.. אכן אשמים אנחנו שלא עצרנו את המטורפים האלו בעוד מועד, אבל כעת באו מים עד נפש. הצילו!!!! הצילו!!!! הצילו!!!

  כל מי שאומר מילה אחת שלא במקום מיד מופרד מילדיו ומאשתו [לעולם וועד] ומקבל "תיקונים" היינו לגרש את אישתו תיכף ומיד, ולעזוב את ילדיו לאנחות, אין כאן מה לאכול חוץ מקצת ירקות, ואסור לנו לבקש צדקה או לעבוד….. הצילו!!!!! אבל לראש הכת נחמן ימ"ח היינו הבן האכזר נחמן הרשע שהוא יותר גרוע מאביו שר"י, אוכל הרבה מעדנים, ויש לו הרבה אוכל וכסף…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הודוּ לד' כִּי טוב. כִּי לְעולָם חַסְדּו.הודוּ לד' כִּי טוב. כִּי לְעולָם חַסְדּו.

  הודוּ לד' כִּי טוב. כִּי לְעולָם חַסְדּו.

  הודוּ לד' כִּי טוב. כִּי לְעולָם חַסְדּו.הודוּ לד' כִּי טוב. כִּי לְעולָם חַסְדּו. |
  הגב
 3. כן יאבדו כל אויבך השם. פגע בהרבה ילדים , הרס משפחות שלמות כל כלב בא יומו, ברוך שפטרנו.

  צללו כעופרת שרו של ים …אשירה להשם… עד שהדגים המתינו לאכול אותו….מצאו את נבלתו של הרשע הזה שהרבה ממזרים בישראל….כן יאבדו כל אויבך השם….שבוע טוב לכ עם ישראל….

  הוא היה רשע במובן הכי פשוט של המלה רשע. רע. איש אפל, שהפך עשרות אנשים, נשים וילדים לעבדיו הנרצעים. בשנה הקרובה אף אחד לא יגיע לגיהנום, כי הם יהיו עסוקים בטיפול בו. מי שרצה להצטרף לקהילה היה מקבל ממנו כדורים drugs, שגורמים להכנעה, ולהיות "שפוט" וכל זה ע"מ לשלוט לגמרי עליהם, ולגרום לכולם להיות נשלטים, ולעשות כל מה שהוא רוצה איתם. כולנו צריכים לברך בשם ומלכות ברוך דיין האמת. הלואי וזכינו וזה היה קורא לפני עשרים שנה, ברור שזה תחילת סופו של הכת.

  אחד שהכיר אותו אישית אומר: יש לבכות רק על צדיקים ולא על כזה מנובל רשע היטלר וכו, שעשרות שנים התעלל בעשרות משפחות ומאות נפשות באופן מבהיל ומפלצתי ממש לא יאומן שהיום בשנות האלפיים עוד יתכן כאלו דברים.

  ברור שזה תחילת סופו של הכת. כל כלב בא יומו. כן יאבדו כל אויבך השם. |
  הגב
 4. לצערינו יש לו יורש וזה הבן האכזר נחמן הרשע שהוא יותר גרוע מאביו.

  לצערינו יש לו יורש וזה הבן האכזר נחמן הרשע שהוא יותר גרוע מאביו.

  לצערינו יש לו יורש וזה הבן האכזר נחמן הרשע שהוא יותר גרוע מאביו. |
  הגב