דיווח: קרע בין טראמפ לחתנו היהודי

מקור בבית הלבן טוען בשיחה למגזין ואניטי פייר, כי קושנר – הפך חיוור, הוא איבד משקל בבירור. וכך גם היחס שלו אל טראמפ השתנה מקצה אל קצה. על פי המקור השפעתו של קושנר על טראמפ הולכת ונחלשת. { "קושנר חיוור"}

מה קורה לדונלד טראמפ ? לאורך הקמפיין שיבח  הנשיא  הדורסני את חתנו ג'ארד קושנר. הקשר עם טראמפ עלה דרגה  כאשר קושנר קיבל תפקיד של יועץ מיוחד ומתווך בסכסוך הישראלי-פלסטיני. הכל טוב ויפה  עד הכתבה שפורסמה אתמול במגזין ואניטי פייר, שם נכתב כי  נוצר קרע בינו לבין חתנו, וזה אף גובה מחיר פיזי מקושנר בן ה–36.

 

 

מקור בבית הלבן  טוען  בשיחה למגזין ואניטי פייר, כי קושנר – הפך חיוור, הוא איבד משקל בבירור. וכך גם היחס שלו אל טראמפ השתנה מקצה אל קצה. על פי המקור השפעתו של קושנר על טראמפ הולכת ונחלשת.

הצווים הנשיאותיים החריפים שפורסמו בימים האחרונים גרמו לקרע בין טראמפ לחתן היהודי. קודם ההשבעה היה סבור  קושנר כי  כי טרמאפ יאמץ גישה "הגיונית" בנוגע להגירה לאחר שייכנס לבית הלבן. אלא שטרמאפ מיהרלחתום על צווים לבניית חומה בגבול מקסיקו ולמניעת כניסת מוסלמים משבע מדינות לארה"ב.

מגזין ואניטי פייר  טוען  בעלה של איוונקה  הצליח להביא לפגישה עם נשיא מקסיקו אלא שטראמפ הצליח לקומם עליו את הנשיא המקסיקני לאחר שצייץ  בנושא. בתגובה הנשיא ביטל את הפגישה.  קושנר רתח מזעם. "מעולם לא שמעתי אותו אומר שהוא כועס לאורך המרוץ לנשיאות. אבל הוא רתח", סיפר.

בוואניטי פייר דווח  כי אשתו של קושנר, איוונקה, סובלת מקשיים דומים לאלו של בעלה. בני הזוג עזבו את ביתם בניו יורק ועברו לוושינגטון כדי שיוכלו להיות קרובים לנשיא, אך אלו לא משתלבים בקנה אחד עם השקפת עולמה של הגיורת.

לעומת זאת,  מעמדו של היועץ האנטישמי של טראמפ סטיב באנון הולך וגובר – מה שאמור להדאיג את הציבור היהודי בארה"ב.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.