חברון: חייל נפצע קל מאוד בפיגוע דקירה – שני מחבלים חוסלו

הטרור ביו"ש נמשך אל תוך הלילה: שני מחבלים שהגיעו לכביש חברון ניסו לדקור חיילים ונורו למוות, חייל צנחנים נפגע קל מאוד בראשו וטופל במקום. בתוך כך, שוטרי מג"ב ירו בעיסוויה ירו בצעיר שהתקדם לכיוונם עם בקבוק תבערה

ניסיון דקירה אירע בקריית ארבע על הכביש לחברון. מדיווח ראשוני עולה כי שני מחבלים חוסלו. חייל צנחנים נפגע קל בראשו.

בתוך כך, גם בירושלים לא שקט הערב: בקת״ב הושלך לעבר בית ברחוב נעמי בשכונת אבו טור. הבקבוק התנפץ על הקיר. אין נפגעים. נערכות סריקות.

צעיר שהתקדם לעבר כוח מג״ב בעיסוויה עם בקת״ב בוער וסיכן את השוטרים. הצעיר נורה וזוהתה פגיעה ברגל.

משטרת ירושלים מדגישה כי תגלה אפס סבלנות כלפי פורעי החוק ומציינת כי זו העת של ההנהגה המקומית לגלות אחריות ומנהיגות, להוקיע מעשי אלימות ולקרוא לתושבים לשמור על החוק והסדר.

כזכור, גל הטרור נמשך גם היום כאשר אזור יו"ש היה היום במרכז פעילות המחבלים. מוקדם יותר נפצעו שני ישראלים לאחר שמחבל דרס אותם בצומת הגוש בגוש עציון. בין הפצועים גם חייל. המחבל נורה למוות על-ידי מאבטחים שהיו במקום.

בצהריים נהרג באזור חברון אברהם אשר חסנו מקריית ארבע באירוע שנחשד במערכת הביטחון כפיגוע. חסנו הותקף באבנים בצומת אל פוואר, דרומית-מערבית לחברון בעת שנהג ברכבו.

הוא עצר בצד הדרך ושם נדרס על ידי משאית ונפצע באורח אנוש. צוות של מגן דוד אדום ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו כעבור זמן קצר.

נהג המשאית נמלט מהמקום לכיוון העיירה דהריה, ולאחר כשעה, שבה נערכו חיפושים אחריו, הסגיר את עצמו למנגנוני הביטחון הפלסטיניים. לטענת הנהג זו הייתה תאונת דרכים והוא לא התכוון לפגוע בישראלי".

בשעות הבוקר תקף מחבל חייל ליד היישוב נגוהות באזור הר חברון. החייל נפצע קל. לוחמים ירו לעבר המחבל וחיסלו אותו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הקול קול יעקוב אין הידיים ידי עשיו. קול התורה משתיק את קולות המלחמה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב