פיגוע דקירה בשער האריות: הנדקר ירה במחבלת(וידאו)(גלריה)

אירוע רודף אירוע: מחבלת פלסטינית דקרה שני יהודים סמוך לשער האריות בעיר העתיקה בירושלים. אחד הפצועים דרך את נשקו וירה בה מטווח קצר. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים

שוב אירוע טרור בשער האריות: לפני זמן קצר דקרה מחבלת פלטינית שני יהודים ופצעה אותם באורח קל. אחד הפצועים לא איבד את עשתונותיו, שלף אקדח וירה במחבלת מטווח קצר. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים.

ממד"א נמסר כי מטופלים שני נפגעים יהודים במצב קל, והמחבלת במצב קשה. ממשטרת ירושלים נמסר: "מחבלת דקרה יהודי כבן 35 בעיר העתיקה. הוא מטופל במקום במצב קל. הנדקר הצליח לדרוך את נשקו, ירה ופגע במחבלת אשר מפונה במצב קשה לבית חולים. ככל הנראה היא הגיעה מאחוריו ודקרה אותו בפלג הגוף העליון".

חיים אטיאס, מתנדב איחוד הצלה שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בגבר שנדקר בפלג גופו העליון בסמוך למיקום הפיגוע הקודם בחג הסוכות ולמרבה הנס הוא היה בהכרה מלאה. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים. בוצע ירי לעבר המחבלת שדקרה אותו והיא נפצעה באורח קשה. כוחות משטרה גדולים בזירה בודקים את הנסיבות".

בתמונות ובוידאו: כוחות החירום לאחר הפיגוע. צילומים: אברהם צמח ואורי דייויס – סוכנות הידיעות 'חדשות 24'

20151006031511 (1)

unnamed (2) (1)

unnamed (5)

unnamed (7)

unnamed (6) (1)

כאמור, הפיגוע התרחש סמוך למקום בו נרצחו באכזריות שני יהודים בליל הושענא רבה, כאשר מחבל חמוש בסכין על משפחה שצעדה במקום, דקר למוות את אב המשפחה, אהרון בנט הי"ד, ופצע את רעייתו אדל באורח קשה. הרב נחמיה לביא שגר בסמוך שמע את הצעקות וירד לסייע אך נדקר גם הוא למוות.

המחבל חטף את נשקו של הרב לביא וירה ברגל של בנם של אהרון ואדל בן השנתיים ופצע אותו קל-בינוני. הוא ניהל קרב יריות עם לוחמי המשטרה שהגיעו למקום וחוסל. יותר מאוחר באותו לילה דקר מחבל פלסטיני צעיר ישראלי סמוך לשער שכם ופצע אותו בינוני. המחבל נורה על ידי כוחות המשטרה שהיו במקום ומת מפצעיו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.