הבית נשרף: פצועים קשה במאה שערים לאחר פיצוץ וקריסת מבנה(וידאו)

בלון גז התפוצץ וגרם לקריסה של חלק ממבנה בן שתי קומות ברחוב עבודת ישראל בשכונת מאה שערים שבירושלים. נמסר על מספר נפגעים במקום בדרגות פציעה שונות. על פי דיווחים ראשוניים, ככל הנראה במקום ישנם שני פצועים שמצב מוגדר בינוני-קשה. על פי ההערכות אחד הפצועים נפגע מהפיצוץ והפצוע השני נפגע מנפילת הבניין שקרס בחלקו

בלון גז התפוצץ וגרם לקריסה של חלק ממבנה בן שתי קומות ברחוב עבודת ישראל בשכונת מאה שערים שבירושלים. נמסר על מספר נפגעים במקום בדרגות פציעה שונות.

צוותי ראשוניים של מד"א ואיחוד הצלה שהגיעו לזירת הפיצוץ מדווחים על לפחות 2 נפגעים במצב בינוני שמטופלים בשלב זה במקום. ישנה קריסה חלקית של המבנה.

מספר בני אדם נפצעו בדרגות פציעה שונות מפיצוץ של בלון גז באזור שכונת מאה שערים שבעיר. ככל הנראה חלק מהמבנה שההיה בסמוך לבלוני הגז התפוצץ וייתכן כי ישנם לכודים בבנין. כוחות גדולים של לוחמי אש, מגן דוד אדום ומשטרה בדרכם למקום האירוע.

https://player.vimeo.com/video/135667210

על פי דיווחים ראשוניים, ככל הנראה במקום ישנם שני פצועים שמצב מוגדר בינוני-קשה. על פי ההערכות אחד הפצועים נפגע מהפיצוץ והפצוע השני נפגע מנפילת הבניין שקרס בחלקו.

ממד"א נמסר כי פיצוץ בלון הגז שגרם לקריסת בניין בירושלים אירע בשכונת מאה שערים בעיר. גבר כבן 70 נפצע באורח בינוני עם כוויות ואישה כבת 70 נפצעה באורח קל עד בינוני. השניים מטופלים במקום.

אבי פרעס מתנדב איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בדירה בקומה השניה שעולה באש ככה"נ עקב פיצוץ גז במהלך הבישולים לקראת שבת קודש, יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שסבלו מכוויות וחבלות עקב השריפה והבריחה המהירה מהמבנה הבוער, חוקרי כיבוי ייבדקו את נסיבות המקרה".

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.