דיווח: 2 מחבלים נורו במהלך מרדף ברמאללה

במהלך מרדף ברמאללה אחר המחבלים, שני חשודים שהתבקשו לעצור ברחו ונורו, לפי אחד הדיווחים מצבו של אחד מהם אנוש. ההערכה היא כי מדובר ברוצחי התינוק מעופרה

כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים הערב (רביעי) כי כוח צהל עצר במהלך מרדף באזור רמאללה 2 חשודים במעורבות בפיגוע בעפרה, בו נהרג התינוק שיולד.

לפי הדיווחים, המרדף התבצע באזור סודרה ונבי צאלח שמצפון לרמאללה אחר שני חשודים שהתבקשו לעצור וברחו. בשלב מסוים נורו השניים שהיו מעורבים בפיגוע הירי בעפרה, אך טרם התברר אם מדובר ביורים עצמם.

על פי דיווחים פלסטינים, החשוד המרכזי בביצוע הפגוע הוא סלאח ברגותי הוא שנורה ונפצע על ידי הכח של הימ״מ. ברגותי בן לחמולת מחבלים משתייך לארגון הטרור חמאס כרגע נמצא בידי הכח. ישנו עצור נוסף.

ראש הממשלה נתניהו התייחס במהלך אירוע הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה עם התקשורת הזרה, לאירוע בעופרה ואמר: "ליבנו עם שירה ועמיחי על פטירת התינוק בן הארבעה ימים שאין לו אפילו שם", אמר. "מרצחים נתעבים, הפושעים הנלוזים ביותר עלי אדמות. כוחות הביטחון דולקים אחר הרוצחים ואני מקווה שבקרוב יהיו חדשות בעניין. אנחנו לא נרפה עד שנמצא אותם ונמצה איתם את הדין". נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין מסר בתגובה למות התינוק: "שירה ועמיחי הם גיבורים של אמת. אנו אתכם בחיבוק אמיץ ולא נשקוט עד אשר תגדע ידו של הטרור הנפשע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.