פצוע קל בפיגוע דקירה ברעננה; המחבל נוטרל ע"י אזרחים (וידאו)

גל הטרור מתרחב: מחבל דקר עובר אורח ברחוב אחוזה ברעננה ופצע אותו באורח קל. אזרחים שהיו במקום ניטרלו את המחבל, תושב מזרח ירושלים בן 22, ופצעו אותו באורח קשה {תיעוד מהזירה}

שגרת טרור: לאחר הפיגועים בירושלים, תל אביב, פתח תקוה, קרית גת ועפולה, הבוקר גם העיר רעננה נכנסת למעגל האימה: מחבל ערבי חמוש בסכין החל לדקור עוברי אורח ברחוב אחוזה בעיר ופצע אדם באורח קל.

אזרחים שהיו בזירה ניטרלו את המחבל ופצעו אותו באורח קשה.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, אמר לערוץ 2: "בדיוק כשהגעתי לעירייה מהריאיון ראיתי בחור צעיר שניסה להיאבק עם המחבל. הוא סבל משלוש דקירות אבל היה במצב טוב. המחבל שנוטרל נמצא פה על הכביש. אנחנו תגברנו את כוחות הביטחון כבר לפני כמה ימים, כוחות מד"א מיד טיפלו בפצוע".

מהמשטרה נמסר כי סמוך לשעה 08:50 התקבל בתחנת כפר סבא דיווח על אירוע חבלני- דקירה ברח' אחוזה 98 ברעננה. כוחות גדולים של משטרת מרחב שרון בפיקוד ממ"ר שרון תנ"צ קובי שבתאי במקום.

מתחקור ראשוני עולה כי צעיר תושב מזרח ירושלים יליד 93' הגיע לתחנת אוטובוס ודקר אדם שהמתין בה. אזרחים שהיו במקום השתלטו על המפגע עד בוא כוחות המשטרה. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי.
המפגע פונה אף הוא לקבל טיפול רפואי כשמצבו קשה.

כזכור, אתמול אירעו ארבעה פיגועים בירושלים: בקו 185 נדקר חייל שמחבל ניסה לחטוף את נשקו. אזרחים ושוטרים חיסלו את המחבל מוחמד שמאסנה, בן 22 מהכפר קטנה באזור ירושלים. בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים עדיין מאושפז החייל בן ה-19 שנפצע והוא צפוי להשתחרר הבוקר.

בוידאו: בן-שבת משחזר את הרגעים הדרמטים של ההשתלטות על המחבל

(באדיבות רשת)

אתמול בצהריים אירעו שני פיגועים בירושלים תוך שעה. בן 13 נדקר בפסגת זאב על ידי שני מחבלים נערים נפצע קשה מאוד והבוקר לא חל שינוי במצבו. מצבו של בן ה-21 שנפצע קשה מוגדר יציב. קודם לכן דקרה מחבלת לוחם מג"ב ופצעה אותו קל בגבעת התחמושת, סמוך למטה הארצי של המשטרה.

הבוקר בירושלים אמש עם סיכול פיגוע של מחבל מג'בל מוכבר שהגיע לשער האריות וניסה לבצע פיגוע דקירה. הוא הצליח לדקור לוחם, אך הסכין ננעצה באפודו והוא חוסל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.