דיון על מצלמות? זייברט התעלם מנציג 'הפלג' שהסתער לעברו – צפו בעימות

דיקטטורה גרסת עיריית בני ברק: לאחר שדרש להעלות את נושא מצלמות התנועה והדוחות ברחבי העיר. ראש העיר חנוך זייברט נעל כעת את ישיבת המועצה מבלי להעלות את הנושא לסדר היום. חבר המועצה מטעם הפלג לא ישב בחיבוק ידיים והשיב לראש העיר מנה אחת אפיים. צפו

דיקטטורה גרסת עיריית בני ברק: לאחר שדרש להעלות את נושא מצלמות התנועה והדוחות ברחבי העיר. ראש העיר חנוך זייברט נעל כעת את ישיבת המועצה מבלי להעלות את הנושא לסדר היום. חבר המועצה משה מלאכי נזעק מול התנהלות האטומה של זייברט שהתעלם מהנושא החשוב, אך זייברט המשיך בשלו ואנשי גור שעטפו את ראש העיר פילסו את דרכו ללשכת ראש העיר.

  צילום: שלומי רבינוביץ – הבני ברקים

מוקדם יותר פרסמנו כי חבר המעוצה משה מלאכי נמאס מהמצלמות בבני ברק ומהדו"חות שהביאו איתם, והערב ביוזמתו יתקיים דיון דחוף בנושא.

וכך כתב לחבריו: "אני, משה מלאכי, חבר מועצת העיר בני ברק, (מטעם סיעת 'בני תורה'), מזמין אותך לעקוב היום (רביעי) אחר הצהריים, אחרי דיון חשוב – מאין כמותו – עבור תושבי העיר בני ברק ועבור כל מי שמבקר בה, שיתקיים באולם מליאת עיריית בני ברק בשעה שש בערב (18:00).

"על תופעת 'מצלמות הדוחות' שהחלו למלכד כל פינה בעיר ולהנפיק דוחות בקצב מסחרר, מן הסתם כבר שמעת. אנחנו החלטנו לטפל בסיוט הזה שהפך רחובות שלמים בעיר לשוממים, ועסקים שפעלו בעיר ושיגשגו במשך שנים רבות – לאיי חרבות.

"נספר לכם היום, מדוע ראש עיר שאמור לדאוג לתושבי העיר, ולעסקי העיר, דואג קודם כל למצלמות העיר ולדוחות העיר. הדיון היום יעסוק תחילה במצלמת הדוחות שהתקינה העירייה ברחוב השומר בעיר, מה שהיכה באופן אנוש מספר רב של עסקים מקומיים שנסגרו לצערנו בזה אחר זה. לאחר מכן נעסוק בעצם קיומה של התופעה בעיר, ונדבר על האינטרסים העומדים מאחורי המצלמות".

מלאכי כתב לעיתונאים: "אם חשוב לך עתיד העיר ורווחת התושבים, תבוא ותסקר את הדיון. כי היום זה מצלמות שמנפיקות דוחות באופן שערורייתי, ומחר לך תדע לאן זה יגיע – זו עיריית בני ברק – אין לה גבולות!".

הדיון יתקיים בנוכחות ראש העיר חנוך זייברט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.