דירה מול הכותל? תיפרדו מ-60 מיליון(וידאו)

לנוף יש מחיר: בית ברובע היהודי של העיר העתיקה מוצע למכירה תמורת כחמישים ושבעה מיליוני שקלים. אז למי שמעוניין ויכול להרשות לעצמו, אנחנו מביאים הצצה לדירה ולנוף. {לנוף יש מחיר}

לנוף יש מחיר: בית ברובע היהודי של העיר העתיקה מוצע למכירה תמורת כחמישים ושבעה מיליוני שקלים. אז למי שמעוניין ויכול להרשות לעצמו, אנחנו מביאים הצצה לדירה ולנוף.

בסמוך שוכן נכס מסקרן ביותר והוא דירתו של המיליארדר גומא אגייאר שנעדר ברחוב התמיד בעיר העתיקה, המשקיפה על הר הבית, הכותל המערבי ורחבת הכותל. בעבר הרבה אגייאר להתגאות בדירה זו, ובין היתר סיפר כי בכוונתו לתרום אותה למרכז לימודי קודש של חב"ד, ובראיון ל-TheMarker אמר כי לא ימכור אותה גם עבור מיליארד שקל. שטח הדירה הוא 106.5 מ"ר בנוי, והיא כוללת סלון, פינת אוכל, שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה ומרפסת הפונה אל הכותל. על פי הערכה שמאית שערכו המנהלים, שוויה הוא כ–15 מיליון שקל.

(באדיבות רשת)

מנהלי רכושו בישראל של המיליונר הנעדר, גומא אגייאר, הודיעו על הוצאת חלק מנכסיו בירושלים למכירה, בהם דירתו בעיר העתיקה מול הכותל המערבי ובית מגוריו בשכונת ימין משה.

אגייאר נעלם לאחר שיצא להפליג בסירתו מחופי פלורידה. מאוחר יותר נמצאה הסירה שבה הפליג, אולם לא היה בה כל רמז לגבי אגייאר. אף ששוויי הנכסים שהוצעו כעת למכירה בירושלים הוא עשרות מיליוני שקלים, מדובר רק בחלק קטן מנכסיו של אגייאר בבירה, שמספרם מתקרב ל-30. הסיבה שבגינה יוצאים כעת חלק מהנכסים למכירה היא ככל הנראה כיסוי חובות של אגייאר ושל משפחתו שהתגלו לאחר היעלמותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.