"די לבכיינות ולקשקשת! מעולם לא פתחנו מטה כל כך מוקדם"

ב'דגל התורה' משיבים בנחרצות לטענות על "קמפיין רדום" – "אי פתיחת המטה המרכזי": "די לבכיינות! מאות פעילים ואנשי שטח כבר ממפים, מפלחים ומכינים את השטח". "יש קשקשת, ברברת, מצייצים, מנתחים, מדכאים ומתוסבכים. שום דבר לא בכיס אבל נגיע קרוב למניין מנדטים".

בשבועות הקרובים יפורסמו בעמודי השער של העיתונות קריאות רבות של גדולי התורה שיכריזו כי זו מצווה גדולה לשלשל לקלפי את האות ג'. "הקול הקורא" הזה, שיישלף בקמפיין הנוכחי לראשונה, אמור לפי התחזיות להבטיח את שימור כוחה של מפלגת יהדות התורה ואולי אף להגדילו במנדט.

במקביל, סופגים נציגי המפלגה ביקורת חדשים לבקרים מפי עיתונאים ואנשי שטח כי הקמפיין רדום, והמפלגה שקועה עד צוואר במאבקים פנימיים מרים, ובמצב הנוכחי אין סיכוי להכניס את המנדט השמיני לו מייחלים ב'יהדות התורה'.

לידי 'קוקר' הגיעה התכתבות פנימית בין עסקן בכיר ב'דגל התורה' לחבריו בה השיב על הטענות כי השטח רדום והמטה המרכזי עדיין לא נפתח למרות שמתקרבים לרגע האמת: "פנייה אישית לעיתונאי קטן שלי לחרדים בכיכר המיואשים לכל המצייצים חדשים לבקרים אני יושב במשרדי בשכנות ל'דגל התורה' רואה מקרוב את ההתרחשויות המערכת ביהדוה"ת משומנת עובדת נון סטופ 20 שעות ביממה כל החכי"ם כולל הרב אזי (סורוצקין) הגדול (שחורש את כל הארץ) כאן כל בוקר לישיבת עבודה אחה"צ כולללם יוצאים לערי הארץ (זה קורה גם באגו"י)מטה עם מאות ! כן מאות טלפניות בגיבוי אנשי שטח ממפים מפלחים מכינים את כל הפלטפורמה לכל המטות יש הרמוניה נפלאה בין כל הקודקודים שלא הייתה מאז קטוביץ". כותב הפעיל.

עוד הוא כותב: "יש קשקשת ברברת מצייצים מנתחים מדכאים ומתוסבכים ממי שנעב'ך לא יודעים כלום כן, שום דבר לא בכיס אבל יש הגיון ואריתמטיקה פשוט האם לא יהיה משהו על טבעי ועם הרבה ס"ד כשרבותינו שליט"א בראשינו לש"ס מנין ג' קרוב למניין נכון , צאו מהאדישות היא הורגת להזכירכם נולדתי במטה בחירות ואני פעיל כבר כ 15 מערכות (כולל מוניציפלי) הכל הפעם דבש לעומת מה שהיה בעבר לעת הזו".

על אי פתיחת המטה המרכזי כותב הפעיל: "מה אנו עושים בע"ה, באמונה הכל מתקתק נפלא, בדוק די לבכיינות זה לא בריא יצויין, נער הייתי וגם זקנתי מספר המנדטים זה אמירה של קידוש השם אבל זה לא משוואה להישגים קואליציוניים ע"ע הבחירות האחרונות … די ליאוש רבינו אמר אין יאוש בעולם כלל מטה ראשי כל השקות המטה הראשי בעבר היה בולשיט שכרו בנין עם עשרות חדרים וחניות ו 95% מהזמן 95% חדרים היו ריקים בכל המבנה (יוצאים לשטח…) נכון זה חשוב למפלגה גדולה מטה מרכזי, בוא יבוא באחריות".

"גימ'לאך עושים בטלפונים בשטח וביום בחירות ואת זה מכינים יופי עוד הוספה ממידע שלקטתי מיודעי דבר : הפעם מטה הארגון עובד במקצועיות ובמהירות. עד מערכת הבחירות הנוכחית ברגע פתיחת המטה החלו בפילוחים ופעילות הסעות ושמרטפיות".

על מטה ההסברה של המפלגה כותב הפעיל: "במערכה הנוכחית שכרה יהדוה"ת שני חברות מקצועיות המתמחות בציבור החרדי שעושות טלמרקטינג, פילוח בירורי כתובות והסעות וכו'. במטרה להביא למטה הבחירות תוכנה מסודרת עם פילוח מדויק עם נתונים מלאים כולל שמרטפיות והסעות. העבודה הנ"ל הייתה נעשית עד עתה לתוך יום הבחירות אלא מה הטענות? שהעובדים הג׳ובניקים שישבו זה דורות וגרמו לבכיה לדורות לא קיבלו עדיין תפקיד".

לסיום הוא כותב: "לא קרה כלום ואין צורך להיסחף במסע הרחמנות יהדות התורה מעולם לא פתחה מטה כל כך מוקדם.. העיקר שבני התורה שוקדים לע"ע על תלמודם ובני התורא שוקדים לע"ע על שריפת הפחים לא לדאוג חברים עוד יהיה אקש'ן בבוא היום כותב מתוך חדוות המצווה בשם השם נעשה ונצליח"

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מאת ד' היתה זאת,,, היא נפלאת בעינינו.
  כל ההפגנות האלימות שהם נגד גיוס-השמד, אינו אלא דוגמא אחת גדולה, שמשקפת תורה ויראת שמים, יש בה מחשבה טהורה ונקיה.
  כל המאבק האלים הזה מובילים ומנסים לגרור את הציבור כולו להילחם נגד, הציונים- העמלקים- המשומדים- בגזרת שמד, הם כדי לבטא מלחמה ישירה מגדולי וענקי התורה והיראה של כלל ישראל, נגד מדינת השמד והניאוף.

  אני רואה שם כמה מליני טון של "-א-ח-ד-ו-ת-" בהפגנות האלו!!!!! שהם כולו לשם שמים, באותה אש שהם מציתים בכיכרה של רחוב, מול בתיהם של תושבים, בשכונות החרדים כמו כן גם מצטרפים גם תושבים אחרים, אפילו שאינם קשורים בכל קשר שהוא, וכולם ממליצים על הפגנות האלו להמשיך עד סוף הגזירה.

  ההפגנות הם אך ורק לענין הגיוס, ולא לשום ענין אחר, אע"פ ששלמו הם משלמים את מחיר העשן המיתמר לתוך ביתם, והם מסכימים אם הפלג הירושלמי אנשי האמת, שמוחים בשם השם ובתורתו, וביחד איתם כולנו מתפללים להקב"ה שיבוטל גזירות השמד של מדינת ישראל בקרוב ממש.

  על כל הנ"ל נאמר, מאת ד' היתה זאת,,, היא נפלאת בעינינו, הכל נעשה ע"פ דרך תורתינו הקדושה, באחדות גמורה "כאיש אחד בלב אחד" ויה"ר שיצליחו לפוצצ ולמחוק החוק האכזרי הזה, שנעשה ע"י הפשרות של המסיונרים המשומדים מאנשי הערב-רב, פלג הבני ברקי המנובלים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב