מאיר רבין מדבר לראשונה (וידאו)

מאיר רבין, המאכער שחיבר בין ההון לשלטון, היה עוזרו של עד המדינה המנוח שמואל דכנר, התרוצץ במסדרונות הממשלה ומכיר את מי שצריך בראיון ל'עובדה' הוא חושף פרטים על הקשרים עם עד המדינה שלימים בגד בו { המאכער והשוחד }

 המאכער חושף: מאיר רבין היה צינור כסף בפרשת הולילנד, "700 אלף שקל העברתי בציינג' בבני ברק", מספר מאיר רבין בראיון מיוחד  ובלעדי ב'עובדה' אצל אילנה דיין.

מאיר רבין, המאכער שחיבר בין ההון לשלטון, היה עוזרו של עד המדינה המנוח שמואל דכנר, התרוצץ במסדרונות הממשלה ומכיר את מי שצריך איפה שצריך – החוט המקשר בין ההון לשלטון. רבין הורשע בפרשת הולילנד בהעברת ולקיחת שוחד וישב בכלא חמש שנים.

רבין מספר על הפגישה שיזם עם יו"ר עזרא למרפא אלימלך פירר, שבו ביקש ממנו לתרום 10 אלף ד', " דכנר נכנס והחליט לתרום 750 אלף שקל', שאלתי אותו "השתגעת"? הוא השיב, "שהוא הרוויח מספיק בהולילנד, והוא רוצה שאחרים יהנו מהכסף". רבין קובע כי  "על זה קבע בית המשפט שמדובר בשוחד".

רבין מספר בגילוי לב על החבר שהפך ביום אחד לאויב. דכנר החליט ביום אחד לזנוח את החברים ולשמש כעד מדינה. למרות זאת הוא מבהיר "אני לא כועס עליו".

רבין מאשים את המערכת המשפטית על כך שהחמירה איתו בגזר הדין, "הדבר היחיד שלא צריך חוות דעת – זה מאיר רבין כאילו "אני אפס",בגלל שאני חרדי החליטו שאני מאכער, לחילוני קורים יועץ אסטרטגי".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.