דם כחול: 500 מנות שהותרמו במכללה הלאומית לשוטרים יצילו את חייהם של 1,500 בני אדם.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "התרמת הדם במכללה הלאומית לשוטרים מייצג את הפנים היפות של החברה הישראלית

מגן דוד אדום והמכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש משתפים פעולה ועובדים יחד מזה שנים, את שיתוף הפעולה הפורה ניתן לראות בייחוד במבצעי התרמת הדם המתקיימים שלוש פעמים בשנה, בתקופות בהם מלאי הדם נמוך, למשל לאחר חגי תשרי, פסח וכו'.

ההתרמה האחרונה שנערכה במכללה הלאומית לשוטרים הייתה התשיעית מאז תחילת שיתוף הפעולה והייתה מהגדולות ביותר. בהתרמה הדם שאורגנה ע"י פקד קובי פרנסיס ורס"ב כפיר כחלון נתרמו ע"י השוטרים כ- 500 מנות דם.

סנ"צ יגאל סנקר, ראש ענף אג"מ והכשרות נגדים במכללה הלאומית לשוטרים: "אנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם מד"א ומאז תחילת ההתרמות העלנו את רמת המודעות לחשיבות של תרומת הדם. בתכנית העבודה של המכללה הלאומית לשוטרים קיימים ערכי כבוד האדם וקדושת החיים והתרמות האדם משתלבות כחלק מתכנית ההכשרה בהתאם לערכים אלו".

בשירותי הדם של מד"א מתרימים בכל שנה כרבע מיליון מנות דם שמסייעות להציל את חייהם של מאות אלפי בני אדם. כידוע, מנת דם אחת יכולה להציל את חייהם של 3 בני אדם שונים . 500 המנות שהותרמו במכללה הלאומית לשוטרים של משטרת ישראל יסייעו להציל את חייהם של 1,500 בני אדם.

יוסי כהן, סמנכ"ל תפעול במד"א: "למרות הקדמה והטכנולוגיה בתחומים רבים ברפואה, לא ניתן לייצר דם מלאכותי ולתרומות הדם שמותרמות ע"י שירותי הדם של מד"א יש מרכיב חיוני בשרשרת ההישרדות של חולים ופצועים במדינת ישראל. הערבות ההדדית שלנו כבני האדם שמוכנים להירתם למשימה החשובה ולהקדיש כחצי שעה מזמנם, פעם ב- 3 חודשים, ולבוא לתרום דם מצילה חיים."

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "התרמת הדם במכללה הלאומית לשוטרים מייצג את הפנים היפות של החברה הישראלית וכוחות הביטחון שלנו, אשר יודעים שהגנה על ביטחון האזרחים מתבטאת דרכים שונות, כולל תרומת דם. אני מודה למארגנים ול- 500 השוטרים שהגיעו ותרמו מזמנם ומדמם. ישר כח!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.