"דמי נשפך, האלימות בבית הייתה של מני"

הערב עלתה לדוכן העדים רעיית ראש הממשלה וענתה לטענות נגדה. "יחסי העבודה שלי מצוינים, האלימות בבית הייתה של מני ולא שלי {שרה מאשימה}

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, הגיעה הערב (חמישי) לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים לעדות על תביעה בבית הדין על תלונה של עובד בבית ראש הממשלה "דמי נשפך ברחובות, הטענות של אליהו מתועבות", אמרה בעדותה.

"יחסי העבודה שלי מצוינים ואני מתייחסת לעובדים באופן יפה ומתורבת", התייחסה נתניהו לטענות על יחסי עבודה פוגעניים. "התביעות של אליהו ושל נפתלי מתואמות, נפתלי הפעיל לחץ על עשרות עובדים להצטרף לתביעה ויש עובדים שטוענים שהוא הציע כספים כדי שיתבעו אותנו".

אשת ראש הממשלה טענה כי בניגוד לטענות אב הבית לשעבר, מי שהפעיל אלימות במעון ראש ממשלה היה נפתלי עצמו. "מאז שמני עזב היחסים בבית ראש הממשלה השתפרו והצעקות נעלמו", אמרה. "היום האווירה נעימה, אף אחד לא מפחד להגיש אוכל – לא לי ולא למשפחה. הדבר החמור זה שאדם נוכל ומנוול שופך את דמי, יש כאן שחיטה של האופי שלי".

אליהו תובע יותר מחצי מיליון שקל מהמדינה בגין התעמרות לכאורה מצד שרה נתניהו. עוד הוא טוען כי פיטוריו נעשו שלא כדין, זאת לאחר שהובטחה לו משרת קבע בבית ראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.