דנון חבש כיפה באו"ם והקריא מהתנ"ך על שלום (וידאו)

שגריר ישראל באו"ם דני דנון דיבר לראשונה מעל במת האו"ם, כשהוא חבוש כיפה לראשו הדף את דברי ההסתה של השר הפלסטיני {דני באו"ם }

השגריר החדש של ישראל באו"ם נשא השבוע את נאומו הראשון במועצת הבטחון של האו"ם. דנון חבש כיפה לראשו והדגיש כי י"שראל מתנגדת לכל שינוי בסטטוס קוו על הר הבית".

בדבריו אמר דנון כי ישראל מאמינה שהסטטוס קוו היחיד שצריך להשתנות הוא הדפוס האנטי-ישראלי באו"ם. אם האו"ם אכן מחויב להרגעת הרוחות באזורנו, עליו לשנות את הרגלו לקרוא לשני הצדדים לנהוג באיפוק. רק צד אחד מלבה את גל הטרור הנוכחי, ורק אותו יש לגנות".

מנגד, דיבר שר החוץ הפלסטיני והמשיך להסית מעל במת האו"ם כי ישראל מבצעת טבח כנגד הפלסטינים ומטנפת את הר הבית.

היום נשאתי את נאומי הראשון במועצת הבטחון. הדגשתי כי ישראל מתנגדת לכל שינוי בסטטוס קוו על הר הבית, ומאמינה שהסטטוס קוו היחיד שצריך להשתנות הוא הדפוס האנטי-ישראלי באו"ם. אם האו"ם אכן מחויב להרגעת הרוחות באזורנו, עליו לשנות את הרגלו לקרוא לשני הצדדים לנהוג באיפוק. רק צד אחד מלבה את גל הטרור הנוכחי, ורק אותו יש לגנות. Today I made my first statement at the Security Council. I said that Israel opposes any change in the status quo on the Temple Mount, and that the place where the status quo needs to change is at the UN. If the UN is truly interested in calming tensions and bringing peace to the region, it must end its usual practice of calling on both sides to show restraint, and state clearly that there is only one side that is instigating a wave of terror.

‎Posted by ‎Danny Danon – דני דנון‎ on‎ חמישי 22 אוקטובר 2015

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.