דעה : להעביר את הכותל המערבי לוואקף המוסלמי!

האירועים האחרונים בכותל המערבי – של אותן נשים מופקרות שבינן ליהדות אין ולא דבר, ממחישים עד כמה צדקו גדולי ישראל

האירועים האחרונים בכותל המערבי – של אותן נשים מופקרות שבינן ליהדות אין ולא דבר, ממחישים עד כמה צדקו גדולי ישראל בשנת 1921 ולימים בשנת 1967. הגר"ח זוננפלד זצ"ל – שלפני מלחמת העולם הראשונה (עת שלטו בארץ ישראל הטורקים) התעמת עם נציגי הערבים על הזכות היהודית לבנות מחיצה בכותל המערבי, ביקש בשנת 1921 (עת קמה ה"רבנות הראשית" כ"בובה" ציונית לאחר בוא השלטון הבריטי) להעביר את הכותל המערבי בי"ם ואת שאר המקומות הקדושים ליהדות לידי …הוואקף! הגר"ח זוננפד טען כי קדושת המקומות הללו תישמר טוב יותר ע"י המוסלמים שאמונתם לא תיתן להם להפוך אתר קדושה יהודי למקום פרוץ בעוד שהפקרת המקומות הללו בידי ה"רבנות" הציונית החדשה שקמה אז , תהפוך לימים את המקומות הללו לחוכא והיטלולא. ואמנם כך הם הדברים. הציונים חפצים לעקור כל סממן דתי ממקומותינו הקדושים ועל יסוד זה חונכו גם שופטי בג"ץ למיניהם.

בשנת 1967 כתב הגר"י טיטלבאום זצ"ל – האדמו"ר מסאטמר, בדם ליבו הרותח את הקונטרס "על הגאולה ועל התמורה" ובו אסר על שומעי לקחו לדרוך בשטחים שנכבשו ע"י הציונים בשנת 1967 ובמיוחד לא לבקר במקומות הקדושים באותם שטחים ובראשם הכותל המערבי. הרבי מסאטמר טען כי אסור להסכים לתת לציונים את ההרגשה שהם "שיחררו" עבורנו את אותם מקומות שבעתיד יטומאו על ידם. וכך אמנם היה.

מי שרוצה לראות הבדל כיצד ה"וואקף" שומר על קדושת מקום מול הציונים שייגש למערת המכפלה בחברון ויבין הכל. לא במקרה ישנן טמאות הנקראות "נשות הכותל" אך עדיין – ברוך ה', לא קמה קבוצת טמאות ששמה "נשות המערה". מעניין יהיה לראותן עם טליתות מול מערת המכפלה…

אבל בכל זאת ישנה צביעות חרדית-ציונית לא קטנה ביחס לרעש נגד "נשות הכותל". לרגע אינני ממעיט בנבלה שהללו עושות ברחבה הקדושה בטמאן כל חלקה טובה אבל מדוע ה"מוזות" החרדיות-ציוניות משתתקות כאשר המדינה הציונית ובמיוחד צבאה ושלוחותיו הצעירות (בגיל התיכון) מקיימים בכותל המערבי טקסים מעורבים ופרוצים שבמרכזם "מככבים" חיילים וחיילות בלבוש שחץ ובהתנהגות של עריות? היכן נמצאים אז רבני ש"ס ו"יהדות התורה" באותם רגעים ממש? האם לפריצות הצבאית מותר לחגוג מול שריד בית מקדשינו רק משום שזו פריצות צבאית ו"ממלכתית"?

יתרה מכך, איש בליעל שמטרתו- רחמנא לצלן , לשמד את עם ישראל הגיע לפני למעלה משנה לכותל המערבי וכל הימין הציוני וראשי הליכוד בעיקר נתנו לו את הבמה להפוך את המקום הקדוש לבסיס העבודה הזרה שלו. היה זה אדם מטורף בשם גאלן בק שמיצג את ה"אוונגליסטים" המיסיונרים הנוצרים החפצים לשמד את עם ישראל ודרכם לשם כך היא לתמוך בציונות ובחזרת עם ישראל לארצו כתהליך מיסיונרי, רחמנא לצלן. האיש הגיע לכותל המערבי ונשא דרשה מיסיונרית בגיבוי הפוקרים מהליכוד ובראשם "סגן שר הביטחון" דהיום – דני דנון, יצור אנטי דתי. לא שמעתי אפילו ציוץ של מחאה מצד החרדים – הציונים על חילול הקודש במקום הכי קדוש לעם ישראל ע"י מיסיונר אנטי תורתי הנתמך על ידי לאומני הליכוד החילוני והחולני.

מסתבר שכמו שווינשטין הפחדן הוא גיבור על חרדים כך החרדים- הציונים הם גיבורים על נשים ולא על לאומנים ציונים ולאומנים "ממלכתיים".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "חיילים וחיילות בלבוש שחץ ובהתנהגות של עריות" ??!!

  טקס צבאי אולי זר לך אבל איזה התנהגות של שחץ יש בו?
  חיילים לבושים מכף רגל ועד ראש. זה הלבוש הצבאי. אלו המדים.
  על איזה שחץ אתה מדבר??

  התהגות של עריות??
  צעידה שמאל ימין והצדעה עם הנשק הם "שפה" של צבא
  אך מכאן ועד עריות????

  כמה קל להמציא כשמקליקים על המקלדת.
  ודוגמה זו מעידה על הכתבה כולה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל מילה בסלע!! מאמר / כתבה עניינית כל מילה בסלע!!!
  תודה לרב

  רובי |
  הגב